reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hledáme členy do tymu pro zaběhlý vývoj MMORPG Reya

Reniezs (4)|10.10.2012 09:48


Reya Online je MMORPG vyvíjené ryze českými a slovenskými vývojáři, kteří se podíleli například na vývoji hry UFO Afterlight a podílejí se na tvorbě Miner Wars a dokonce pracovali na sáze Polda.. Hru Reya vyvíjejí na platformě Hero Engine, kterou pro své potřeby využívá třeba MMORPG Star Wars: The Old Republic, které vyzdvihlo tento engine mezi vrcholnou špičku pro vývoj tohoto žánru.
Tým hry Reya Online se snaží hráči nabídnout především svobodu, která v dnešních MMORPG chybí. Od tvorby postavičky přes frakční boje až po volnost světa. Mimojiné klademe duraz na podporu jazyku CZ / SK / EN.

Hráči bude Reya Online nabídnuta ve své základní podobě zcela zdarma. Zároveň bude nabídnut systém mikroplateb, které hráčům umožní ?lidové? rozšíření této základní verze hry o nové doplňky a rovněž přinese týmu finance, které umožní kvalitní rozvoj hry. Odhadujeme, že hra bude při současné rychlosti vývoje spuštěna přibližně za 2 roky.

Více informací o našem projektu a týmu samotném naleznete na našich stránkách http://www.cybersphere.eu nebo zde na preview hry v sekci "Hry".

Samozřejmě nabízíme toto vše v našich připravovaných prostorech v brně kde se chystáme jako tým zabydlet :-) Spoluprace funguje i pomocí internetu.

Již brzy plánujeme...

- Systém v němž si budete moci vyzkoušet stavající tech demo.
- Nový web týmu Cybersphere Entertainment - Již brzy !
- Nový web pro hru Reya - Již brzy !
- Vizuální TECH DEMOJiž jsme splnili...

- Blogu o hře: kde se budou nalezat informace o hře, včetně grafickych i video galerií.
- Forum: kde budete moci komunikovat s vývojáři o hře samotné.
- Web: Kde naleznete informace o samotné hře.
- Aktuálně vydávané informace o hře samotné.
- Komixové prezentace jak na vývoj hry Reya tak na nás samotné developery.


Tým Cybersphere, který stojí za tímto projektem nyní hledá posily do svých řad.

Texture man - Texturař

- Tato pozice je opravdu v našem týmu zcela nová. Hledáme člověka, který má znalosti s texturama pro modely. Jeho starostí bude pouze vytvaření textur pro samotný svět tak i pro modely 3D grafiků

Programátor

- U programátorů je na prvním místě chuť se učit novým věcem. Znalost jazyků C# a C++ popř Unrealscript je výhodou, protože takoví lidi už mají něco za sebou v programátorské činnosti. Pro práci programátora vyžadujeme znalost jazyka HeroScript nebo HSL určených pro práci v Hero Engine, který využíváme. Více o tomto jazyku se dočtete zde: http://wiki.heroengine.com/wiki/HeroScript nebo zde: http://hewiki.heroengine.com/wiki/HSL_for_Programmers . Dále by měl mít chuť dotáhnout práci do konce.

3D grafik

Měl by mít jisté zkušenosti s 3D max popř Maya a chuť na sobě pracovat. nehledame nikoho přiliž zkušeneho avšak měl by zvladat modely vytvařet dle předloh kreslířů a že jich je opravdu hodně. Grafik musí zároveň mít zkušenosti s texturováním 3D modelů. U 3D objektů, jak u postav, tak předmětů. Ano, i 3D grafici by měli svou práci dotáhnout do konce.World editor

- Vyžadována je snaha o detajly a záliba budovat svět.
Pro představu jak vypadá prace našich world editorů v HE

[video=youtube_share;fQV1SBngVKw]http://youtu.be/fQV1SBngVKw[/video]Art Creator - Kreslíř

- Hledáme lidi se zájmem o malování/kreslení a předevšim bujnou fantasií. Tito lidé mají za ukol připravovat artworky pro 3d modeláře, malují wallpapery a taktéž navrhují UI - User Interface vč Character Sheet - do hry samotné.Kontakt:

Facebook CS - https://www.facebook.com/pages/Cybersphere-Entertainment/188479527919995