Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zkušenosti s MSI K8N Neo2-FX

Petr S. (1220)|22.6.2007 13:31
Máte někdo nějaké zkušenosti se základní deskou MSI K8N Neo2-FX? Pokud ano, jaké? Je spolehlivá? Příp. jak moc se u ní projevuje známý problém čipových sad nVidia s nekompatibilitou s určitými pevnými disky?

Díky
pas!k (3765)|22.6.2007 15:27
nejaky myslim 2 k8n neo2 mam v praci .. jedna melaproblem s pametma kdyz jsem upgradoval v podstate neserzla nic co bylo po dvou i kdyz jsem zkousel kit i ruzne pameti ruznych vyrobcu ta druha jela ok .. ale musim rict ze poslednich par let si u me MSI hodne posramotila povest. Co se tyce disku problem nebyl . valna vetsina disku co jsem v te dobe kupoval byly WD JBxxxx
Petr S. (1220)|25.6.2007 08:56
[QUOTE=pas!k]ale musim rict ze poslednich par let si u me MSI hodne posramotila povest.[/QUOTE]

Posramotila povest?A čím? Docela by mě to zajímalo - mohl by jsi to trošičku rozvést?

Díky
Jezevec (607)|26.6.2007 09:39
Desky MSI (Neo2-F) už skoro nestavím, u nVidia (nejčastěji 550) časté problémy s BSOD, nestabilita, přehřívání NorthBridge, spomalení chodu PC. MSI dokonce přiznalo některé vadné serie a přistoupilo na výměny, pozor u těchto desek:)... dřív jsem měl MSI docela rád, ale poslední dobou prostě už nejsou co bývaly, připadá mi to podobně jako pas!kovi.
pas!k (3765)|26.6.2007 10:10
[QUOTE=Petr S.;39752]Posramotila povest?A čím? Docela by mě to zajímalo - mohl by jsi to trošičku rozvést?

Díky[/QUOTE]


Hlavne problemy s pametma .. nektery desky msi jsou dost vybirave .. pak take kondenzatory coz je ale spis problem starsich modelu .. nechci msi nijak hanit mozna sem mel jen smulu :)