Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

problémy se zvukem při poslechu např. youtube, či grooveshark

plaskotch (89)|1.12.2012 07:36
Při poslechu např klipů z youtube se mi začalo stávat, že zvuk chrastí, škrouchá, k poslechu to prostě není.

Celkem to vypadá, že je tam nějaký problém v komunikaci (procesor, zvukovka...co já vím), přeinstaloval jsem windows xp, ale dělá to furt. Taky jsem zkoušel pozavírat max nepotřebným aplikací, ale to také nemělo vliv.

Ještě mě připadalo, že by to mohl dělat pomalý internet, ale to je taky zvláštní, protože to začalo dělat až posl 1,2 měsíce. Předtím nee, a spojení se myslím nezměnilo.

díky moc za tipy
hugostieglitz (907)|1.12.2012 11:31
nejprve zkus jiný sluchátka nebo repro
plaskotch (89)|2.12.2012 23:28
hugo stieglitz hmmm, není to jeden maník z filmu stalingrand nebo das boot? možná že se pletu :-). v každém případě zkusím bedničky
plaskotch (89)|4.12.2012 17:58
hm, přestalo to zlobit, tak počkám :-(.
plaskotch (89)|8.12.2012 11:12
Tak už to zase zlobí. při poslechu youtube hlavně.

bedničky jsem jiné zkoušel a je to stejné :-(. te´d zkouším nějak urychlit pc. vypnout gr efekty a vůbec. nemá někdo nějaké jiné tipy?
hugostieglitz (907)|8.12.2012 16:05
máš zvukovou kartu nebo integrovanou-napiš přesný název zvukovky popř.základní desky
na zou tube to dělá u všech videíí?(některé jsou totiž prasácky nahraný)
verze prohlížeče+verze flash?
kreatin01 (5)|10.12.2012 20:48
V září mě takhle odešlo repro Logitech X-540,občasné výpadky zvuku,chroupání nebo pokles hlasitosti atd, zkoušel jsem prvně všechno možné přeinstalaci ovladačů atd, na konec jsem si půjčil od kámoše jeho repro. a tím se mě to potvrdilo dnes mám nové repro a vše funguje.
plaskotch (89)|13.12.2012 22:17
mám externí zvukovku M-Audio Fast track, pak MB Intel i915 P/G.

jj, dělá mi to u všech videí, samozřejmě markantní je to hlavně u hudebních. Navíc se mi dnes zdálo, že se ta nahrávka i zpomaluje, zkrátka jakoby běžel pomalu internet. ale když jsem to měřil, tak to nevypadalo.

a ještě detail. pc je po přeinstalaci windows XP.

těma bedničkama to nebude, pač ostatní muzika hraje v poho, pokud to není z youtube. hm, eště vyzkouším jiný web než youtube