Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Aktivacia Win. XP

Asus (50)|24.6.2007 09:46
Mam win xp home edition sp 2 OEM. formatoval som disk a nainstaloval tento windows . ked ho chcem aktivovat cez internet tak mi pise toto

http://ukazto.com/?img=Beznzvu-37g1.jpg




teraz som ho chcel aktivovat cez internet 4-krat. Dakujem za radu
raz mi odisiel pevny disk
a potom kvoli vírom

Ako sa to da vyriesit? telefonovat?
SCUTERJ (85)|24.6.2007 10:09
[quote=Asus;39687]Ako sa to da vyriesit? telefonovat?[/quote]

Ano proveď aktivaci po telefonu,mě se tohle stalo při aktivaci fungl nových XP Pro ,originál zabalených a v neporušeném obalu.

Pokud by to nešlo ani přes telefon tak tě to po určité době přepojí na operátora a ten ti to po pár dotazech pustí.
eraser (0)|24.6.2007 10:59
Jojo, typický problém aktivácie Windows XP... priprav sa na možné otravné otázky operátora. :)
dzandra (1368)|27.6.2007 11:49
No už dvakrát se mi to stalo na nových OEM XP HOME. No tak musíš telefonicky, ale mají už na to automat, takže to jde celkem hladce .
SCUTERJ (85)|3.7.2007 11:44
Včera jsem zrovna jedny OEM Win XP Home instaloval a naprosto bez problémů jsem je aktivoval po síti. Asi to bude nějaký začarovaný :-)
pas!k (3765)|3.7.2007 11:53
Obcas se to stane :) Ale jak uz zde bylo napsano aktivujes to pres tel automat .. horsi je pokud ti treba odejde nejaky hw a jsi nuceny ho vymenit .. pak nefacha ani aktiovace po tel ale staci tam zavolat na hotline rict jim otrepanou frazi o vymene hw v ramci zaruky a oni ti to zaktivuji.
Zeli (397)|9.9.2007 18:23
Mam pocitac s legalnimi Win XP Home, zrejme OEM verzi a poridil sem novy disk, na ktery si chci ty Win nainstalovat a puvodni disk zrusit. Mam ale problem, protoze nemam instalacni CD ani licencni cislo. Je nejaka legalni bezplatna moznost jak to vyresit?
Petr S. (1220)|9.9.2007 19:54
Já myslím, že by to mohlo vyjít. Nainstaluj si tam nějaký prográmek, který Ti z instalace vytáhne sériové číslo a to pak použij na infolince Microsoftu... Já k tomuhle účelu používám např. jeden super nástroj, ale momentálně si nemůžu vzpomenou, jak se jmenuje. Tak kdyby jsi žádný nenašel, tak dej vědět a já ho zkusím najít nebo si aspoň vzpomenou na jeho název...
pas!k (3765)|10.9.2007 07:38
na www.belarc.com v sekci download stahnes advisor.exe to spustis a ono ti tu udela kompletni vycuc z pc a hodi report se vsema cislama .. a pak postup viz prispevek nize.
-HoNY- (557)|11.9.2007 18:27
Já bych přenesl systém Ghostem, ale když jinak nedáš, tak si přečti Product Key pomocí Everestu.

btw: K reinstalaci nepotřebuješ originál CD - stačí WAREZ (takzvaná záložní kopie), k legálnosti ti pouze stačí Product KEY + LEGÁLNÍ štítek. :shut
Zeli (397)|15.9.2007 20:23
Tak sem to vyresil! Nasel sem nejake CD s Win XP Home a za pomoci programu co poradil pas!k sem je nainstaloval i aktivoval (a to pomoci internetu, nemusel sem nikam volat, jak uvadej na strankach MalehoMekkeho :D).
Pavel Boček (4169)|17.9.2007 13:19
[QUOTE=-HoNY-]...stačí WAREZ (takzvaná záložní kopie), k legálnosti ti pouze stačí Product KEY + LEGÁLNÍ štítek. :shut[/QUOTE]

na Megagames by ti dali...záložní kopie je "piracy", sdílení na P2P je warez ;)