reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Multifunkce do 3000 (ideálně méně)

Bacon (185)|17.12.2012 20:31
Zdravím,

rád bych nějakou multifunkční tiskárnu s cenou do 3000 Kč, ovšem ideálně méně. Občasný tisk dokumentů, sem tam nějaký barevný obrázek, foto ne, občas scan. Bylo by fajn, kdyby se dala připojit přes WiFi. Měl jsem Canon Pixma MP620, nicméně jak je zvykem, krátce po konci záruky prostě odešla s chybou B200, či jak to je. Takže teď vůbec netuším, jakou tiskárnu zvolit, a to se týče značky i ceny. Pokud skutečně tiskárny vydrží jen "pár" měsíců, pak si říkám, jestli není zbytečné kupovat nějakou lepší, když stejně má svůj osud zpečetěný už při koupi.

Díky za tipy.
poljos (19)|18.12.2012 00:38
Asi vyhoví jakákoliv od HP: http://multifunkcni-zarizeni.heureka.cz/
Měl jsem dříve Epsonku, ale kromě inkoustu tekly i nervy. Teď mám několik let HP a jsem spokojený (využití stejné, jak píšeš).
Co si koupíš je fakt jedno, protože v té cenové relaci jsou plus mínus stejné.
hugostieglitz (907)|18.12.2012 08:50
na to co potřebuješ stačí úplně obyč třeba tato

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

nebo hp atd.pro tvé potřeby nemá cenu brát tiskárnu která je dražší než náplně barev
Bacon (185)|19.12.2012 02:07
Díky oběma za tipy. Raději Canon, HP nebo Epson? Jak jsou na tom s náplněmi? Teď už bych bral asi jen originální, po špatných zkušenostech s "kompatibilními". Úplně ideální by bylo, kdyby mi někdo dal nějaký "ověřený" tip, který na mé použití bude stačit a já prostě jen šel a koupil.

hugostieglitz má pravdu, po předchozí zkušenosti určitě nemám v plánu kupovat zbytečně drahou tiskárnu, která je stejně odsouzena k pár výtiskům a "úmrtí".

Pokud bych tedy zůstával u Canonu, tak bych asi volil [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] nebo [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], kromě rychlosti tisku jsem nenašel jiný rozdíl.
hugostieglitz (907)|19.12.2012 09:14
pokud vím tak cannon dává "plnou" náplň,HP a Epson možná taky ale chce to ověřit přímo u prodejce(s těmito nemám zkušenost,nikdy jsem je neměl)