reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomalá wifi

mandre07 (25)|30.1.2013 18:28
Ahojte, mám následující problém s ntb Lenovo thinkpad edge 520
-problém je kolísání rychlosti wifi připojení,wifi jede převážně řádově v Kb někdy 4MB
-wifi karta je Intel Centrino Wireless-N 1000 a OS je windows 7 64bit
-připojení kabelem OK, jiné dva ntb přes wifi OK
-testované na více wifi routerech a pořád stejné, drivery od intelu i od lenova a pořád stejné
-zkoušel jsem i vypnout 802.11N a nepomohlo
-přeinstalování ntb taky nepomohlo
-zkoušel jsem i wifi kartu Atheros, ale tam jsem skončil na hlášce 1802:neautorizovaná wifi karta a ntb nenaběhl

nemáte někdo nějaký tip?
|Mio| (1333)|2.2.2013 20:29
Jinou kartu se stejnym chipsetem?

Tezko poradit, zkusil jsi vsechno spravne, napada me uz jen jestli mas posledni BIOS, pripade jestli jde odemknout na libovolnou wifi kartu.
mandre07 (25)|3.2.2013 02:49
jinou kartu musím teprve objednat, na bios jsem se moc nekoukal, ale nejnovější verze má akorát podporu windows8 ale o jiných změnách nepsali........našel jsem nějaký program co by měl odemknout bios, ale bylo to určené pro jiné typy Lenovo noteboků, takže jsem to radši nezkoušel.........ale co jsem tak četl na lenovo foru, tak plno lidí má problémy s pomalou wifi a to nejenom u jedné serie.......nejvíc mě štve že ntb za 17000,- od lenova ,měsíc starý a ani ta wifi pořádně nefunguje.........a taky nevím proč ta karta nefunguje v tom druhém mini PCIe slotu, v biosu je vše zaplé, ale windows vubec nedetekují žádné zařízení a to jsem tam zkoušel i Intel 4965 FULL mini PCIe kartu