Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: začátky (nastavení ITALC

oju oju je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Zdravím vás, mám na vás prosbu. Potřebuji poradit s programem Italc. Dělám takovou menší učebnu a chci ho tam použít. Na všech PC budou win7 a bude tam jeden server (také win7) a tam poběží tento program. Jenže sem to zkoušel doma a tam mi to pořád zlobí, pořád tam zlobí ten autorizační klíč pořád mi to nejde pořádně vygenerovat a TD. Potřebuji poradit jak přesně Na server nainstaluji ten IMA a na žákovský PC ICA (klientská aplikace) A pak vygeneruji na tom serveru IMA (hlavní aplikace) vygeneruji ten autorizační klíč a ten na flesce přenesu na ty žákovské PC a ten klíč jim dá pokyn připojte se támhle k tomu serveru. Říkám to správně? Pak vlastně už žádné IP adresy a TD vyplňovat nebudu muset ten klíč to má všechno v sobě. A stačí vygenerovat jen jeden pro všechny PC a nebo musím pro každý PC jiný? Nejlépe by byl nějaký návod v ČJ. (pár sem jich našel ale byl to spíš popis toho co to umí) Děkuji za odpověď a omlouvám se za blbý dotaz.
    (omlouvám se pokud sem to dal špatně)
    Odpovídat lze po přihlášení

oju oju je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Zdravím tak už jsem to vyřešil, našel jsem si něco na internetu v AJ. děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Nastavení Pc
    Od mikel44 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-02-2011, 18:23
  2. Nastavení WDS
    Od wOJi v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 14:47
  3. Začátky programování
    Od Belbas v sekci Programování