reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech G-510 HELP!

Argo37 (63)|19.2.2013 15:36
Zdravím.

Nedávno se mi vyskytla taková věc ohledně zobrazování a funkčnosti LCD displeje na mé herní klávesnici Logitech G-510. Jednoho dne jsem jako mnohokrát předtím zapnul PC a po naběhnutí sys. jsem si všiml, že je na lcd displeji jiná nastavená zobrazovací hodnota a to herní profily místo vytížení CPU. Nejvíc mě ale dostalo, že jsem při poksusu přepnout na mnou chtěnou info obrazovku, lcd pustilo jen na slideshow z i-netu a na ty herní profily a tak jsem stáhnul z ofiko stránek logitechu poslední verzi manageru.

No a hádejte co, nakonec mi nejde nic jinýho než to zobrazení herních profilů - pravda načetlo mi to teď 99 procent nainstalovaných her, ale nic jinýho. Zajímavý ještě je, že při zapnutí mi jakoby nastartuje a je vidět zobrazení času, ale hned to potom skočí do těch herních profilů a konec.


Máte někdo s tímhle stejnou nebo podobnou zkušenost, respektive vítej jak to pořešit, nemůže to být nějakou špatnou aktualizací např. Win 7 - mimochodem mám Ultimate CZ verzi a ikdyž jí nevyužiju na plno, páč nejsem programátor, tak do současný doby jsem s touhle klávesnicí žádný potíže neměl ani vzdáleně. Předem díky za rady a pomoc.