reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nejde Wifi Toshiba a350-13a

Ywosiny (81)|3.3.2013 12:32
Potřeboval bych poradit čistil jsem notebook jako vždycky když se začal vic zahřívat po složení jsem ho normálně zapnul ale ve win mi to píše že wifi vypnuta. Tak jsem zkoušel vypnout a zapnout wifi pomocí vypínače na predni strane ntb. To nepomohlo. Ve spravci zarizeni se wifi dál hlasi jako funkční. Zkoušel jsem preinstalovat ovladače. Dokonce jsem přeinstaloval system z win 8 zpátky na win 7 ale i tady mám pořád stejnej problém. Když dám (win+x) tak je napsano ze wifi vypnuto a tlačítko na spustení je zasedlé. Tak jestli jsem něco poškodil když jsem to skládal nevím, ale nezdá se mi dokonce jsem to měl rozdělané jeste jednou komplet. Tlačítko je funkční (vypnu zapnu dioda sviti) a když ho vypnu a zapnu tak windows ani neudělá typickej zvuk odpojení hw jak to dřiv dělal. Tak mě napadlo jestli sehnat druhej modul nebo raději koupit ext wifi a kašlat nato. PS. přes LAN internet funguje.

Edit: ted u win7 už ani ta dioda nesvítí :(
Ywosiny (81)|3.3.2013 14:42
Tak nevím no wifi už funguje :D notebook byl asi 2hodinky vyplej v aute ted sem ho doma rozbail a normalne to funguje. Takže sice nevím čim to bylo ale dokud to pujde nebudu to resit