Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ziaden signal

torr (2)|1.7.2007 14:50
Zdravim vsetkych,

mam problem s PC, po zapnuti kompu sa na monitore nezobrazi nic. Par dni dozadu som mal podobny problem,ale po restarte PC isiel normalne a takisto monitor. Skusil som zapojit monitor na notebook aj s kablom, isiel normalne. Vybral som kartu vycistil som konektory zasunul spat, ziadna zmena, stale mi davalo prazdnu obrazovku.karta je skontrolovana, mala by byt ok, skusil som prefuknut sloty fenom, tri krat som zapol komp ok a potom to zacalo robit zas. Skusal som komp spustit aj s inou ram, nepomohlo. Zresetoval som cmos, nepomohlo. Na okraj tento PC ma 5 rokov a posledne 2 roky ho vyuzivame doma na pripojenie na Internet.

ak mozete pomozte,lebo mne uz dosla fantazia
Petr S. (1220)|1.7.2007 15:04
Pokud je tedy grafika ozkoušená, tak bych zkusil ještě dát do kompu jinou grafickou kartu. Pokud stav potrvá, obávám se že bude špatná základní deska...
torr (2)|1.7.2007 15:15
jo to je posledna vec ktora mi zostava spravit, ale pomaly zacinam rozmyslat nad tym,ze asi budem musiet kupit dosku. vyraba\predava sa doska soket A (soket 462 )?
SCUTERJ (85)|2.7.2007 09:33
MB s paticí A(462) se už poměrně delší čas nevyrábí,možná by se dala ještě sehnat někde ze skladových zásob,ale pravděpodobnost je poměrně malá.
Ko$h!K (32)|5.7.2007 21:48
[QUOTE=torr;40244]mam problem s PC, po zapnuti kompu sa na monitore nezobrazi nic...[/QUOTE]

Zdravim, už jsi to vyřešil ? Jestli ne, jakou tam máš grafiku ? Měl sem hodně podobnej problém na hodně podobný desce :)
pegy (757)|5.7.2007 23:31
[QUOTE=torr;40244]Zdravim vsetkych,

mam problem s PC, po zapnuti kompu sa na monitore nezobrazi nic. Par dni dozadu som mal podobny problem,ale po restarte PC isiel normalne a takisto monitor. Skusil som zapojit monitor na notebook aj s kablom, isiel normalne. Vybral som kartu vycistil som konektory zasunul spat, ziadna zmena, stale mi davalo prazdnu obrazovku.karta je skontrolovana, mala by byt ok, skusil som prefuknut sloty fenom, tri krat som zapol komp ok a potom to zacalo robit zas. Skusal som komp spustit aj s inou ram, nepomohlo. Zresetoval som cmos, nepomohlo. Na okraj tento PC ma 5 rokov a posledne 2 roky ho vyuzivame doma na pripojenie na Internet.

ak mozete pomozte,lebo mne uz dosla fantazia[/QUOTE]
No skus inu VGA, k tym ramkam, skusal si vymenit vsetky alias vybral si s PC tie co su tam a dal si tam novu odskusanu ze je OK ???? Inak ak vylucis tieto dve veci, tak je to uz len doska alebo CPU, novu uz nezozenies snad nieco v bazari... ;)
ICEBOSS (3435)|7.7.2007 16:09
tohle bude delat bud zdroj nebo kondenzatory na desce.
SCUTERJ (85)|7.7.2007 19:12
Pokud budou ty kondenzátory pobouchaný tak je vyměň,stačí mikropájka a šikovný ruce a pár nových kondíků. Práce cca. na 1 hod. v klidu;)
ICEBOSS (3435)|7.7.2007 19:45
hlavne nesmi vyrvat vodivy cesty... kondik musi jit ven lehce!