Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s PC

Trujan (16)|21.3.2013 20:09
Ahoj, po hodínách hrabání v PC a několika hodinách googlovaní se musím obrátit na Vás.

Skládám PC s: MB: MSI P31 NEO V2 (Socket775)
CPU: Intel Pentium 4
a potkal jsem se s docela známým problémem, že PC nenačte Bios, nezobrazí se obraz a žádný beep. Všechny součástky jako GPU, Ram, Cpu jsou funční (zkoušel jsem v druhém PC), několikrát jsem resetoval CMOS (i jsem vyndaval baterku biosu), zkoušel jsem všechny frekvence FSB, 2 zdroje, 2 grafiky, 4 ramky a nic... Počítač nenaběhne (štáva tam de, vetráčky se točí...), Procesor jsem měl vyndaný... Taky je zajímavé že se restartuje dokola, ale né vždy (Vypne, 2 vteříny, zapne, 2 vteřiny, vypne...) a když vyndam paměti tak to nedělá... Ale zkoušel jsem všechny DIMM sloty, vždy jiný druh ramky (DDR2) a problém přetrvává... Obracím se na Vás, jestli nemáte nějaký nápad nebo zkušenost, čím by to mohlo být... Předem děkuji za odpovědi :)
johny__g (6387)|22.3.2013 09:08
Deskou. Jaký přesně procesor to je?
Trujan (16)|22.3.2013 09:39
[QUOTE=johny__g;528866]Deskou. Jaký přesně procesor to je?[/QUOTE]

Ahoj, díky za odpověd, procesor teď přesně nevím jaký to je (jsem ve škole a nemam možnost se podívat) ale asi 4x se mi stalo, že ten PC naběhl, ale fakt asi 1 pokus z 15ti (restartů), a v biosu to ten procesor rozeznalo...
stavitel75 (43)|22.3.2013 14:00
Ahoj, bylo by fajn jsem napsat celou konfiguraci. btw. jak to prosim myslis s tim ze skladas PC? Je to opravdu skladacka?
Jinak tedy bych si taky tipnul desku.

---------- Doplněno v 15:00 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 15:00 ----------

Ahoj, bylo by fajn jsem napsat celou konfiguraci. btw. jak to prosim myslis s tim ze skladas PC? Je to opravdu skladacka?
Jinak tedy bych si taky tipnul desku.