Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Víkendová diskuze: Dokonalá grafika ve hrách

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Luk Skywalker Zobrazit příspěvek
    Asi se hry dělají pro děti, ale když uvážím, že dospělý člověk někdy potřebuje "vypnout", tak je nějaká střílečková "tunelovka" nejlepší.
    Ale abych se vrátil k těm hrám s dobrým příběhem to mi naprosto sedl Deus Ex: Human Revolution - propracovaný příběh se stealth akcí (ne pro všechny, i když rambo styl nedoporučuji) ve sci-fi cyberpunkovém světě, co si přát více. Nebo z dřívější doby Warcraft 3, příběhy jednotlivých kampaní jsou náměty na film(y). Vybrat se dá, ale více je těch přímých her.
    S tunelovkami souhlasím, ale hodně mě dostaly NFS Run... když máš nějakou scénu, ve které neřídíš, tak mačkáš tlačítka přesně tak, jak ti ukazují a když jedeš, tak tě ani nenechají odstartovat. Fyzika a realita jsou pořbeny daleko u NFS Porsche. Tu hru jsem zkusil a bavila mě asi půl hodiny. Pak mi to přišlo na jedno brdo, pořád kolem dokola, jen s lepším autem. Pro děti dobrá zábava, ale já si chci zajezdit v aspoň trochu reálném světě, kde se auto chová aspoň přibližně tak, jak by mělo. To samé jsou nové Most Wanted. Zábava pro děti a grafika zážitek moc nevylepší.
    Odpovídat lze po přihlášení

barbarbar

Grafika má plnit účel, a pak záleží na žánru/herní mechanice - je podstatná, ale přeceňovaná. Na PC se to k mé nelibosti nějak zaseklo - chybí lepší monitory a konzole trh s panely asi nerozhýbou (vycházím z PS4, kde popřeli 4K). Když vezmu v potaz, že hry mají být v dohledné budoucnosti streamované, je otázkou zda nebude lepší se k honbě za grafikou a novými zařízeními postavit zdrženlivěji. Co se týče hratelnosti a herní mechaniky, která může mnohdy urážet i slabomyslného - bohužel, developeři se zaměřují na masu, chtějí co nejvíce vydělat - jediné řešení je uhnout z hlavního proudu.

FOX_25->
    "Bohužel toto si žádá na dnešní poměry nadprůměrné ozvučení což minimálně u 90% hráčů je nereálné."

Ale je, kvalitních sluchátek je na trhu habakůk...

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od barbarbar Zobrazit příspěvek
    Grafika má plnit účel, a pak záleží na žánru/herní mechanice - je podstatná, ale přeceňovaná. Na PC se to k mé nelibosti nějak zaseklo - chybí lepší monitory a konzole trh s panely asi nerozhýbou (vycházím z PS4, kde popřeli 4K). Když vezmu v potaz, že hry mají být v dohledné budoucnosti streamované, je otázkou zda nebude lepší se k honbě za grafikou a novými zařízeními postavit zdrženlivěji. Co se týče hratelnosti a herní mechaniky, která může mnohdy urážet i slabomyslného - bohužel, developeři se zaměřují na masu, chtějí co nejvíce vydělat - jediné řešení je uhnout z hlavního proudu.
    Lepsi monitor je ta posledna vec,ktora brzdi grafiku.

Hry a streamovane? Mala cast ano ale vecsina nie. Over si aku ma odozvu tvoje pripojenie do interentu. Prirataj k tomu cas potrebny na vypocet grafiky na servery, routovanie, kvalitu internetu.

K teme. Celkovo sa dava zbytocny doraz na grafiku. Funkcnost, hratelnost je na druhom mieste. Pekny priklad je TV vysielanie. Ako zlepsi ten vysielany odpad to, ze to je v HD? Nijako.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    S tunelovkami souhlasím, ale hodně mě dostaly NFS Run... když máš nějakou scénu, ve které neřídíš, tak mačkáš tlačítka přesně tak, jak ti ukazují a když jedeš, tak tě ani nenechají odstartovat. Fyzika a realita jsou pořbeny daleko u NFS Porsche. Tu hru jsem zkusil a bavila mě asi půl hodiny. Pak mi to přišlo na jedno brdo, pořád kolem dokola, jen s lepším autem. Pro děti dobrá zábava, ale já si chci zajezdit v aspoň trochu reálném světě, kde se auto chová aspoň přibližně tak, jak by mělo. To samé jsou nové Most Wanted. Zábava pro děti a grafika zážitek moc nevylepší.
    Taky možnost, zahraješ si půl hodiny a pak děláš nebo hraješ něco jiného, jen když vezmu v potaz cenu her a výdělky většiny obyvatelstva (když se bavíme o legální cestě), tak by to člověk nezaplatil, ale tohle už by bylo na jinou diskusi.
    A pěkně to napsal odb: "Ako zlepsi ten vysielany odpad to, ze to je v HD? Nijako." O tom to je.

athlan_

Citace Původně odesláno od odb Zobrazit příspěvek
    Lepsi monitor je ta posledna vec,ktora brzdi grafiku.
    Ono brzdí. Na 4K monitoru sice nebude problém spustit hru v řádově nižším rozlišení, ale ten subjektivní dojem půjde do kopru

Ta grafika je důležitá, protože táhne dopředu celej trh a vývoj, jak herní, tak hardwarový. Kvalitní scénář zvládnete spíchnout doma na koleně, ale dát tomu slušnou vizuální formu, to je to co potřebuje a zaměstná tu obrovskou agendu okolo.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: DRM ve hrách
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 26-12-2013, 13:29
  2. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  3. Víkendová diskuze: Synchronizace dat
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 29-10-2012, 21:32
  4. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 12:06
  5. Víkendová diskuze: Integrovaná grafika?
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 03-10-2011, 21:08