Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

radeon hd 7770 vapor x

depešmod (147)|6.6.2013 10:54
Dobrý den, mám problém s touto grafickou kartou radeon hd 7770 vapor x, ak hrajem nejaku obyčajnu hru ako je napr. Grid 2 alebo Call Of Duty Black Ops2 neni ziaden problem, ale naposledy ked som hral hru Call of Juarez Gunslinger či Crisys 3 alebo naposledy online hru League of Legends a hlavne ta posledna menovana hra zakazdym ked ju zapnem a zacnem hrať asi tak minutu, nabehnu mi na monitore take smuhy vodorovne , čiary alebo ako to nazvať obraz je fuč, potom musim zreštartovať PC lebo sa nič nedeje, bud je to ochrana GPU alebo neviem čo, lenže robil som test 3D Mark a cely test presiel uspesne, mal som test Ram, uspesne, teplota procesora je normalna a aj teploty GPU su v poriadku, vsimol som si ze grafika ma aj funkciu Cross Fire, na doske som ju v biose aj vypol a aj zapol, skusal som vsetko mozne, ak som skusil pretaktovať grafiku v Cataliste tak ak som zapol hru tie smuhy mi nabehnu hned, takze neviem či robim niečo zle alebo čo, bios je tiež aktualizovany. Dakujem Vam za akukolvek odpoved.
johny__g (6387)|6.6.2013 13:10
Zkus kartu ve Furmarku. Pokud se artefakty objeví zas, můžeš ji ještě zkusit podtaktovat, ale to není řešení. Nejlépe ji zkusit v jiném PC a pak reklamovat, je-li v záruce.
depešmod (147)|6.6.2013 13:33
Dakujem , skusil som ale jedine tam otestovalo ked som dobre videl teplotu a ta bola 68 pocas celeho testu 15 minutoveho, praveže neviem či by mi uznali niečo s kartou ked testy su v poriadku, či by bola reklamacia uspesna.