Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Víkendová diskuze: Prokleté dráty

Neregistrovaný

No jak řekl kamoš co montuje Wifi Je to hezký učelný ale Nejlepší bezdrát je pořádnej drát :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Citace Původně odesláno od GableBabel Zobrazit příspěvek
    JindraPce->
    "...tak že kupovat nějakou opravdu dobrou aparaturu nemá cenu..."

Dobrý aparát nemusí mít nutně více, než 2x25W a je tu odhlučnění/stínění/řešení prostoru...
    Přidám svůj názor: právě dobrá aparatura " umí hrát i potichu ". / výkonný automobil může jet tišeji než Trabant /..

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Neustálé omýlání spotřeby TV Plazma / LCD atd. Není nárust spotřeby nakonec vyšší těmito všemožnýmy bezdrát připojenímy ? V době klidu vše vypnete ? Bezdrát též používám u NB po domě vč. zahrady a bezdrát. myš...

GableBabel

Není tu někdo, kdo by mi ve stručnosti zhodnotil kvalitu/+- poslechu s bezdrátovými sluchátky na venkovní nošení (nevím vůbec, nedůvěra)? Svého času jsem viděl nějaké "ucházející" týlní Hamy, dnes Senny... Mohli by u Koss dát hlavy dohromady a PortyPro nechat projít inovací (bezdrát) - jak říkám, fakt bolestivá oblast u sluchátek na ven...

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

EU varuje: pět hodin deně sluchátkový poslech - po pěti rocích TRVALÁ ZTRÁTA sluchu. Je to jedna zmála rozumných info od EU !!!!!

GableBabel

tesla15->
    cca od 19ti let jsem srostlý s muzikou prostřednictvím sluchátek, napřed pecky "jakožekvalita" něcosoni(y)c, následně produkty Koss (PortaPro, TD85). Pět hodin denně, pět let? Souhlasí a hluchý nejsem přestože uši bolely a přidám +2h denně rok v mezičase monitoring vlastní skládané hudby... Slyším trávu růst... :-P

GableBabel

Mnohem větší dopad na sluch a zdraví má hlukový/zvukový smog, který mnohé z nás obklopuje (nemožnost dát uším odpočinek)...

Nováček
    Registrace
    Jan 2013

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    Co jsou to draty???? U me doma nejsou nikde zadny videt, nesnasim je. Takze naprosto vsechny schovany, zalistovany, podstrkany pod nabytkem, kobercem, vsechny svazany, urovnany...... Podle kabelu se pozna prase ( ani prodluzka nesmi bejt videt )

Takze lepsi kabele, nez bezdratovy pripojeni ( i kdyz ho mam taky ).

Draty jsou naprosto nutne, nezbytne, hnusne a musi byt schovane!!!! Vrazdil bych za "viditelne" kabely.....
    To si neprej videt muj obyvak ted , nedavno jsem se nastehoval , mam tam plovoucku bez koberce a system 5.1 beden kde mam kratke kabely . Navic mam na TV napojeny pc a k tomu dratovou mys a klavesnici , tak si predstav ty kably vsude po zemi
    Samozrejme se to chystam vsechno poschovavat , koupit koberec a bezdrat klavesku a mys (ikdyz nerad , nemam rad to dobijeni baterek) .
    Kabely mi taky osobne vadi , ne zas tak ze bych s nimi nemohl zit , ale obejit se bez nich nedokazu .

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Jako ostatní přede mnou - kabel je kabel. Zatím na káblíky nedám dopustit, i když samozřejmě ve zdůvodněných případech užívám mobilitu. Jen by mohli sjednotit konektory a vymyslet jinou univerzální sběrnici, než tu vysoce nekvalitně implementovanou a generovanou USB.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2006

Pro GableBabel: Já čekán na nějaké mobilní řešení na ven, abych nevypadal jak "Otík". Nějaké vlaštovky už jsou (něco jsou zahlédl v časopise Stereo a Video), ale cena je poměrně vysoká. Snad se časem dočkám i na slušný poměr cena/výkon.

GableBabel

Luk Skywalker->
    Když koukám na ty kablíky u sluchátek na venkovní nošení, běhá mi vážně mráz po zádech (a každý kdo s tím má zkušenost a taková, pozornost nevzbuzující, střízlivá, sluchátka takříkajíc "nesundá z uší"/opravdu je používá, mi dá za pravdu). Tohle je opravdu oblast, kde bych drát definitivně ustřihnul. Třeba takové Audio-Technica ATH-EW9 - krásný to šperk, ale pět tisíc a když koukám na ten káblík se svými zkušenostmi, oči bych si vyplakal...

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Tak u mna by som odstrihol nabijacky (5 telefonov, tablet) ale inak v celom byte spravena kabelaz, spolahlivost oproti WiFi podstatne vyssia.
    Do hifi zostavy (Technics) a do repro tak isto iba droty (bezdrotove repro sa mi nepaci zvukovo)
    Osobne mam wifi oddeleny a iba pre mobily a tablety (3ks Doma) takze tam sa riesia kravinky ale vsetky dolezite data a praca len kabel. ten sa v niektorych veciach neda nahradit

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 18:07
  2. Víkendová diskuze: Blu-ray: má smysl?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 24-11-2012, 20:46
  3. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 12:06
  4. Utržené dráty od zapínání PC(Zapnutí PC bez nich)
    Od ben640 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-03-2010, 12:13
  5. Víkendová diskuze: Sledujete ZOH?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 27-02-2010, 21:54