Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Základní deska MSI 990XA-GD55 - zkušenosti, OC

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

JuraS.:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od JuraS.
    ty kody to taky vím že jsou to zprávy z botování, jen manuál k desce o nich nic nepíše takže nevím zda to nejsou chybové hlášky.
    Treba Intel je popisuje velmi peclive. Je ale otazka, zda ty od MSI maji stejny vyznam.

Nechápu tedy proč se někdo ptá na takovu věc jako je jak z dokumentu wordu 2003 vyrobit pdf když to zná (aspoň podle mě a pracovní zkušenosti) snad i uklízečka.
    Ale tam to PDF melo specificke pozadavky (funkcni prokliky v ramci dokumentu), takze prosty prevod nestacil. I tak se to tusim nevyresilo.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Díky...těch 99 asi vím kde je problém..bude to jedním "pofiderním" diskem. Na ten OC jsem nechtěl to moc studovat když na to msi dodává soft control center kde se jen zapne OC genie a ten nastaví bios podle železa. Nechtěl jsem laborovat s OC podle nějakých návodů, jeslti se vyjadřuji srozumitelně. Chtěl jsem zapnout dynamické OC (jak to popisují) kdy se výkon pc zvýší dle potřeby. Prostě jsem nainstaloval 3dmarkVantage, spočítalo mi to výsledky a tak mě zajímalo když použiju ten dynamický OC tak jakých výsledků dosáhnu. Když to bude složité, nějaké složité nastavování, laborování..tak to oželím...doteď jsem to nepotřeboval...a jak říkám na silnici..nechápu ty kteří si vytuní auto aby vypadalo jako formule když s ním pak jezdí jak s hnojem...občas mě doženou na dálnici, bliknou, já přišlápnu se seriovým autem pedál a za moment se dívám v zrcádku jak se v dáli ztrácí 2 tečky...co jsem tím chtěl říct..kdybych potřeboval větší výkon tak (asi nakradu) na výkonější železo...ale hlavně bych tam dal pak linux kdy bych odladil distro přesně na míru...

---------- Doplněno v 12:42 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:38 ----------

To zsdx : v práci používáme jak adobe profi od 6 do 12 ale i zadarmózní pdf redirect i ten pdfcreator... dokonce ten pdfcreator je součástí jednoho speciálního progrramu co funguje jako databáze a kde odpovíš na tisíce otázek, vyplníš složité tabulky a pak to vytiskneš právě do pdf co při poseldním tiku mělo víc jak 250 stránek plných grafů, tabulek, textu..naformátovanýho protože je to pro jednu komisi EU. Takže to jde poslat z wordu do pdf i hooodně složitý text...

---------- Doplněno v 12:42 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 12:38 ----------

To zsdx : v práci používáme jak adobe profi od 6 do 12 ale i zadarmózní pdf redirect i ten pdfcreator... dokonce ten pdfcreator je součástí jednoho speciálního progrramu co funguje jako databáze a kde odpovíš na tisíce otázek, vyplníš složité tabulky a pak to vytiskneš právě do pdf co při poseldním tiku mělo víc jak 250 stránek plných grafů, tabulek, textu..naformátovanýho protože je to pro jednu komisi EU. Takže to jde poslat z wordu do pdf i hooodně složitý text...

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od JuraS. Zobrazit příspěvek
    Ano, z Wordu do PDF jde uložit i velmi složitý text, ale problém byl v tom, že ve Wordu funguje "vložený obsah" jako "odkaz na nadpis", tedy po kliku na text v obsahu se dostaneš na stránku s tímto nadpisem. To byl problém, který ale tak jednoduše, jako "tiskem do PDF" vyřešit nešel.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Vím, že tohle umí i nějaké ......warové verze, tuším share...ale určitě to zvládá adobe profi...

---------- Doplněno v 13:01 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 13:01 ----------

Vím, že tohle umí i nějaké ......warové verze, tuším share...ale určitě to zvládá adobe profi...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12