Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dôležité - Čierna obrazovka pri zapnutí

Beroldas (1)|4.8.2013 14:17
Zdravím,

pri zapnutí mi naskočí čierna obrazovka, nevidím absolútne nič, žiadne logo, bios. Stalo sa to po tom, čo mi pri normálnom používaní notebooku zrazu začal zamŕzať displej takým štýlom, že sa mi pár sekúnd nedalo hybať s myškou/nikam klikať. Následne som teda musel notebook na tvrdo vypnúť. Potom pri zapnutí mi hodilo túto čiernu obrazovku, tak som ho vypol ešte raz na tvrdo, chvílu som počkal, znova som zapol notebook a normálne išiel, lenže po nejakej hodine sa zopakoval scenár. Ešte som si stihol všimnúť, že mi dole v pravo vyskočilo upozornenie v štýle "driver is not responsible". Myslel som si teda, že to bude tým, že mám zastaralý driver tak som ho chcel upgradnut, lenže vtedy bolo zamrzanie už v takom štádiu, že sa doslova nedalo nič robiť, tak som ho vypol. Od tohto okamžiku tam mám neustále čiernu obrazovku.

Notebook: HP pro book 4520
Karta : AMD Radeon HD6370M

Vďaka za skoré odpovede.
gouzdog (50)|4.8.2013 14:26
Nedávno se mi stala podobná věc, odešla mi grafická karta. Chovalo se to úplně stejně jak tady popisuješ....řešil jsem to koupí nové Gk. Ke tvé smůle se mi to stalo na desktopu a problém se dal řešit relativně dobrým způsobem. Avšak u notebooku si nejsem jistý.