Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 33

Téma: Víkendová diskuze: Šifrovaná komunikace?

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Jo, odpovídat tu jako neregistrovanej, to si pak může člověk nadávat jak chce a na co chce, Ivo se aspoň nestydí svoje jméno uvést u svého příspěvku... achjo
    Odpovídat lze po přihlášení

spyON

Ivo->
    Opakuji, nerozohňujte se, nejsem antiameričan, ale tulit se k USA nehodlám - ani náhodou. Ono nejde o to, co se děje za oponou, ale co se děje veřejně, všem na očích, a nikdo si neklade patřičné otázky. Já na to jdu cestou umění - máte tady kauzu Pussy Riot - myslím, že jejich aktivity ten předešle popsaný problém dost dobře vystihují.

Modlitba Mařky Magdalénic

PutInDaHole, Piláte!
    Medvídka bz chtěli na kříži_vníci?
    Padre promine_nte ntýky dva špalíky ještě a vor máme hotový...

A severní vítr je krutý, a severní vítr je krutý, a severní vítr je krutý...

Odpusť mi, bože, svrbí mě...

Nováček
    Registrace
    Aug 2013

Šifrujem. Bez šifrovania to v dnešnej pohnutej dobe nejde. Šifrujem 24h/ denne, 7 dní/ v týždni. Ale iba spam adresar v cloude.

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od spyON Zobrazit příspěvek
    Ivo->
    Opakuji, nerozohňujte se, nejsem antiameričan, ale tulit se k USA nehodlám - ani náhodou. Ono nejde o to, co se děje za oponou, ale co se děje veřejně, všem na očích, a nikdo si neklade patřičné otázky. Já na to jdu cestou umění - máte tady kauzu Pussy Riot - myslím, že jejich aktivity ten předešle popsaný problém dost dobře vystihují.
    Amerika je daleko, nemá na nás takový vliv a dějou se tam takové věci veřejně a nikdo se nad tím moc nepozastavuje. Teď jsi tady v EU, má to na tebe a tvoje práva obrovský dopad a vůbec si to půlka lidí neuvědomuje a veřejně toho jde ven slabá část, tak co je lepší? Američanům nijak nefandim, ale EU neni o nic lepší a zkus ještě to Rusko a Čínu .

spyON

Venca->
    je to od tématu, nemáš pravdu - OSN, NATO, MMF, mohli bychom pokračovat k počátku 20. století - I.WW

Registrace
    Jun 2008

spyON:
    Neříkám, že na nás nemá vliv, ale ne takový... tady se zabýváme tím, jak je amerika špatná... Hitler by se smál v hrobě, jednotná Evropa a to i bez války.

spyON

Venca->
    nemá vliv??? Co tvé současné ekovyhlídky? Co úroková sazba shodou okolnosti po 11. září? Co obnovitelné zdroje?

Registrace
    Jun 2008

spyON:
    čti a pak piš... nepíšu o tom, že "nemá vliv". Takhle funguje bulvár, ze souvětí vezmeš 2 slova a pak se snažíš někoho ztrapnit... achjo podívej se nejdřív, co z nás udělala EU. Byli jsme zemědělsky soběstačný, teď zemědělci dělaj podle toho, jak si EU dupne, nemůžeme týhle a týhle plodiny dělat víc, protože dovážíme z Německa, Rakouska, Francie za levno a naše velký potravinářský firmy krachujou, protože cenově prostě nestačej na dovoz (což je taky další věc závislá na EU). USA samozřejmě má nějakej vliv, má vliv na světovou ekonomiku, na ceny ropy atd. což se nás taky týká kromě tebou zmíněnýho, ale všichni nadávaj na USA a přitom žijou úplně v tom samým bordelu, kterej je ještě propletenej byrokratickejma sra*****.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Jo, tak pane chytrej..... A ke komu teda mame vzhlizet? Kdyz ne k Unii nebo k USA? K zasranejm komunistum do Ciny nebo ty svoloci do Ruska, pracovni sile do Indie, k predluzenymu Japonsku, Socansky jizni americe a o zbytku sveta ani nemluvim.....

Nase soucasne eko vyhlidky jsou zpusobene tuposti, nevzdelanosti a hlouposti lidi........... Nikoliv USA jako takovou. Ty se do dluhovy pasti dostali taky sami svoji debilitou a ekonomickou nevzdelanosti, takze co. Blbci sou tam i tady a dokud si budou lidi brat pujcky a nebudou je moct splacet, budou si pucovat na Vanoce, na dovoleny a podobny kraviny, bude to porad stejne az jednou do tech sracek spadneme uplne - a pak HOTOVO!

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Byli jsme zemědělsky soběstačný, teď zemědělci dělaj podle toho, jak si EU dupne, nemůžeme týhle a týhle plodiny dělat víc,
    To jsou právě ty kvóty. A ty došly do takových absurdit, že např. Řecko musí dovážet rajská jablíčka ze skleníků z Holandska a víno z Francie. Řecko je zemědělský stát už hodně staletí. A takové kvóty položí takovou zemi na lopatky raz dva. .... a já pak čtu na obligátních Novinkách bláboly diskutujících, že řekové mají vysoké důchody a platy, a to je prý ta vina. Jenže oni si na ty důchody vydělali tvrdou prací na kamenných polích. Stejná krize logicky čeká španěly a portugalce. Částečně Italy - reapektivě jih země, kde průmysl nenajdeš. My jsme ještě donedávna byli světovými vývozci cukru. Bejvávalo - máme kvóty. A takových blbostí se v silně byrokratické EU urodilo požehnaně.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Jo, odpovídat tu jako neregistrovanej, to si pak může člověk nadávat jak chce a na co chce, Ivo se aspoň nestydí svoje jméno uvést u svého příspěvku... achjo
    Na všech IT forech mám ban, a žádné z nich mi nestojí za to měnit IP, zřizovat přihlašovací majl, kvůli několika mudrlantům, co si z toho udělali svůj pašalik.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Nesifruji, neumim to a zatim mi neprijde dulezite se to ucit.

Pouze na pracovnim ntb vyuzivam pristup pres VPN, kdyz pracuji z domova....

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Na všech IT forech mám ban, a žádné z nich mi nestojí za to měnit IP, zřizovat přihlašovací majl, kvůli několika mudrlantům, co si z toho udělali svůj pašalik.
    Rekl bych, ze to asi ma nejaky duvod, kdyz mas ban na vsech it forech

Ivo:
    To vis, ja jsem ten naiva, co si mysli, ze ti bidni americane nas az tolik neovlivnuji, ale nikdo si nevsima nebo prehlizi to, ze EU nas zbidacila a kdyby nas ted nechali napospas, tak se ekonomicky zhroutime, protoze vsechno se dovazi a na vsechno jsou kvoty. Nikdo nepozoruje ze hlavni zaporaci jsou v automobilem dojezdne vzdalenosti a neni za nima potreba letat tisice kilometru do zamori...
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 17-08-2013 v 23:44

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Čárls
    Registrace
    Jul 2007

Co řešíte Eu nam byl čert dlužnej dělal sem v zemědělství 10 let Krávy vymlácený prasata zlikvidovaný maso dovážíme
    Začátkem 90 let jsme jezdil na exkurze od soukr zemědělcu do němec a rakouska pak zas oni k nám a zaviděli co u nas zbourali oni zavádějí ( družstva)
    Jo komouši ukradli zemědělcům ale Taky něco vybudovali nebylo to sice uplně Ok ale bylo to tady Kravíny masokombináty mlíkarny Naše bílý zlato cukrovka firmy z němec a pod vykoupili cukrovary a zlikvidovali prostě chce se mě blit
    Proklínam za toto tenhle režim zničil zemědělství . Mlíko z marketů krabičák se nedá pit obarvená voda Jogurty docpaný solamilem a sojou a plný E aby se nekazili Těch par slušnejch výrobců to nezachrání.
    Prostě EU si z nas dělá odbytiště Sami by ten sajrajt nežrali. Hlasoval sem proti vstupu do EU škoda že nás bylo málo

K tematu nešifruji nemám co tajit . a pokud si někdo přečte co píšu kámošům je mi to u P....
    Naposledy upraveno uživatelem Čárls: 18-08-2013 v 13:43

Starousedlík SHW Avatar uživatele john
    Registrace
    Feb 2007

z EU se vytratil zdravy selsky rozum a byrokrati+lobbiste na tom vydelavaji...
    nezajima je zitrek, jen dnesek, nak mi pripominaj cikany, a kdo je ted horsi...
    Naposledy upraveno uživatelem john: 18-08-2013 v 13:49

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: IP kamery?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 22-11-2016, 16:55
  2. Víkendová diskuze: PC vs. NTB?
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 02-02-2013, 17:07
  3. Víkendová diskuze: Blu-ray: má smysl?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 24-11-2012, 19:46
  4. Víkendová diskuze: NAS - Ano či ne?
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 13-10-2012, 11:06
  5. Víkendová diskuze: Tablet?
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 25-12-2011, 08:39