Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Battlefield 4 Lag problem

ales533 (26)|7.11.2013 21:42
Už dlhšie sa snažim vyriešiť problem s lagom od DICE hier.Nielen Bf4 ale aj Bf3 a Medal of Honor Warfighter.Začalo to náhlo preinštaloval som Windows 7 na 64bit a vtedy to začalo neviem čím to bolo vela ludi hovori ze je to internetom ale neviem kedže to začalo len tak a nič som nemenil len pamäť ram. http://www.speedtest.net/my-result/3086008716 Niekedy zmení aj miesto v speed teste najčastejšie je to Liptovský Mikuláš ale to je asi jedno.Občas sa mi zdá že je nestabilny občas vypadáva neviem čím to je.Nedávno som nainštaloval Windows 8.1 64bit a problém stále pretrváva.Dosť to znemožnuje hru.Neviem čím to je za každú radu ďakujem.

Zostava :

Procesor - AMD FX-4100 3.6GHz 4 Jadro
Grafika - Club3D Radeon 7950 3GB
RAM - HyperX Blue 12GB

Link na lag ktorý som nahral na BF3 : Takýto lag mam na BF3 a na Warfighter rozdiel oproti BF4 je v tom že keď sa tento lag ocitne v BF4 musim vypnut zapnut hru uz sa to neopraví.
Matherdet (955)|8.11.2013 14:16
Je to internetem (vysoký ping). Stává se to pokud máš nestabilní internetové připojení nebo hraješ na serverech v Asii,west-coast USA,australie a další podobná vzdálená místa.
ales533 (26)|8.11.2013 14:45
da sa ta nestabilita nejako opraviť?Pred par mesiacmy mi to vobec nerobilo začalo to náhle nemenil som internet ani nič.. v biose alebo v routry ... a hram na europskych serveroch max ping 30 - 70
Matherdet (955)|9.11.2013 01:29
Jeste, ze by sitova karta ? Máš možnost se připojit přes wifi?
ales533 (26)|9.11.2013 08:54
na pc nemam wifi .. a na netbooku asi bf neskusim :D da sa nejak určiť podla blikania?A ten lag sa často stáva pri nejakych činnostiach - napriklad hit alebo ked vypusti niekto svetlicu proste ked niekoho trafim tak to lagne ale nie vzdy ..

Môže to byť aj routerom?Už je trocha zastaralí ,mám ho odkedy mam internet tak 4-5 rokov - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Prosim o radu pri kupe noveho routeru a sieťovej karty do PC.

Planoval som kupiť tento router - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Môžte poradit aj iny do 30 € a sieťovu kartu tak do 20 € (Sieťovu kartu - internu do dosky Sabertooth 990FX)

Dík