Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

HP 450 univerzální ovladač pro touchpad (ne synaptic)

matata (164)|5.12.2013 11:12
Ahoj,
měl jsem NTB HP 4540s, kde jsem měl problem s touchpadem. Na chladici podlozce pri naklonu TP vynechaval.
Vymenili mi NTB za HP 450 a problem bohuzel pretrvava. Cele to zpusobuje ovladac a SW synapticu. Když je odinstaluji, TP jde plynule. V linuxu též vše ok. Problém je jen u win 7 i 8.

Resim to dale s Tech. podp. ale co mě stve je, že u HP 4540 se po odinstalaci synapticu načetl ovladac "mys kompatibilni s PS2" - TP fungoval bez záseků a v okně prohlížeče fungovalo rolovani po strane TP.

U HP 450 se mi ale i po odinstalaci neustale cpe SW a ovladac synaptic a kdyz se mi jednou podarilo udrzet tam mys kompatibilni s PS2, tak rolovani v prohlizeci nefungovalo.

Nemate prosim tip jak to vyresit?
Neni nejaky univerzali ovladac pro TP s minimem funkci ale alespon s moznosti rolovani v prohlizeci?

Děkuji.
zsdx (2098)|5.12.2013 12:25
Vetsinu extra funkci muzes v ovladacim panelu TP zakazat a pak z toho mas 'Polohovaci zarizeni kompatibilni s PS/2'.
matata (164)|5.12.2013 12:34
to vim, i presto ale TP vynechava. NEsmi byt vubec nainstalovan synaptic SW aby to bezelo plynule, ale pak nejde rolovat v prohlizeci. (Ackoliv na 4540 to i bez synaptic sw slo).