Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Historické PC Tesla

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

Ahoj,
    nejspíše se mi dostane do rukou PC 16 NB s originální klávesnicí a monitorem, plus SAPI 86-TS. Má cenu se těmito veterány zabývat? Přiznávám že bych na nich rád trhnul i nějakou tu korunu, ovšem zbohatnout na tom zase nehodlám. Původní majitel se dušuje že jsou stále funkční, respektive když je před šesti lety naposled zapínal tak byly.

Pokud za to nebude chtít moc tak je nejspíš vezmu, ale cenu mi ještě neprozradil.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Pokud nejsi vyloženě fanda do těchto věcí i po stránce historie, tak to zkus přeprodat někomu, komu srdce zaplesá. Těhle kousků už věru moc není a byla by věčná škoda, aby jsme si je uchovali jenom na fotografiích
    http://cs-pocitace.ic.cz/?p=83

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2012

No, já bych si to velice rád nechal, ale bude lepší když to dostane do rukou někdo kdo bude schopen udržovat to při životě. Ale musím přiznat že k tomuto nemám až takový vztah. Až to budu mít doma tak zavolám panu Suchánkovi co s tím.

Podobná témata

1. Salovy pocitac Tesla
    Od vlask v sekci Muzeum komponent
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 23-04-2012, 22:16
  2. crt-OVP.OTF,ORAVA,TESLA,TESLA ORAVA
    Od jožinzbažin v sekci Video a TV
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 24-12-2007, 10:15
  3. CRT 16:9 JVC vs. Tesla
    Od kamil h. v sekci Video a TV