Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: Monitor 27" do 8000,- kč

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

no to je pravda:-). no ale uz vidim, jak dela grafiku z metru. a ve photoshopu, no vlastne cemkoliv, je lepsi mit to rozliseni vetsi, ale tak zalezi, ma 2-3 nazory od lidi, oba rozumne:-D
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele xSten19
    Registrace
    Jun 2007

Monitor se sleduje od vzdálenosti 50 do 100 cm. Podle toho co děláte. Z 80% sedíte od monitoru 70-80 cm. Proto jsem napsal takovou vzdálenost. 27" monitor by jsem bral ten Philips ale bohužel jsem se hodně dočetl že při sníženém jasu bručí což je pro mě docela špatná zpráva. DELL má brutálně lesklý povrch a kvalita u toho modelu je nic moc. Zaměřil jsem se na 24" monitory a to se rozhoduji mezi LG IPS235P který je hodnocen velice kladně až na podsvícení. Cena cca 4300,-. Nebo o něco dražším BENQ BL2411PT který je hodnocen opravdu dobře. Benq mohu mít za 6000,-. Tak nevím jestli jít do Philipse 27" s nic moc zdrojem. Nebo 24" monitoru a to buď LG a nebo příplatek 1700,- na Benq pokud se to vyplatí.

Děkuji za názory a příspěvky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

ohledne snizeni jasu je dulezite tohle
    http://www.tftcentral.co.uk/articles...e_database.htm

Registrace
    Jun 2007

Ano na tuto tabulku jsem koukal ale z modelů tam je pouze DELL a BENQ. Ale je to velice dobrá tabulka. Potřebuji ale už něco koupit .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

chapu:-))

Registrace
    Jun 2007

Jestli tě mohu požádat tak ty jsi příznivec 24" monitoru tedy. Co si myslíš že je lepší LG a nebo o 1700,- dražší Benq ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

no ja fakt nevim:-), cetl sem na ne recenze a asi bych si vybral ten Benq,uz kvuli vyssimu rozliseni.
    upozornuji ovsem na to, ze si pak vse musis sestelovat, s tim se budes muset poprat.
    kazdopadne se pred koupi podivej, jestli to nema vadne pixely, pokud to neobjednas po netu.
    a kdyby neco, vratis to, hlavne nevyhazuj krabici apod.:-)

Registrace
    Jun 2007

Todle rozhodování nemám rád :-D. Zítra to chci už objednat aby jsem měl vůbec na čem fungovat. Nejsem si jistý jestli po 2 leté záruce se Benq nerozpadne :-D. Zkušenosti s touto značkou nemám. OD LG mám asi 3 TV a jsem velice spokojen. Nějaké pro a proti ještě někdo

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Pokud nevadi, ze LG je o palec mensi, tak bych na Tvem miste vzal LG. IPS235P jsme tady uz par lidem doporucili a vzdycky po koupi se ozvali, ze jsou maximalne spokojeni

Jinak ja mam AOC m2752V a muzu doporucit, ale ten jaksi neni ve vyberu, ze ( http://lcd-monitory.heureka.cz/aoc-m2752v/ )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

no ja mel taky LG tv a super, mam i nexus od lg. taky neverim znacce benq, uz sem to nekde psal, ale proste podle toho, co vime, je lepsi, i kdyz si s ni musis pohrat.
    hod si minci a uvidis, oba budou ok, jsou to IPS, ten obraz je proste jiny jak TN
    Naposledy upraveno uživatelem dvorakj: 14-01-2014 v 21:20

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

zkusil bych ten benq bl2411pt

Registrace
    Jun 2007

Ahoj chlapy tak moc dekuji za rady. Nakonec jsem si vzal LG. Důvod rozhodnutí je cca uspora 2000,- a že nemusím kupovat DisplayPort kabelu. Kvalita Benq je na vysoké urovni u tohoto modelu ale nepresvedcil me na tolik aby jsem zaplatil za něj o 2 tisíce více. Díky chlapy

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od xSten19 Zobrazit příspěvek
    Ahoj chlapy tak moc dekuji za rady. Nakonec jsem si vzal LG. Důvod rozhodnutí je cca uspora 2000,- a že nemusím kupovat DisplayPort kabelu. Kvalita Benq je na vysoké urovni u tohoto modelu ale nepresvedcil me na tolik aby jsem zaplatil za něj o 2 tisíce více. Díky chlapy
    Neni zac Uz ho mas doma? Az bude, tak podej hlaseni, jak jsi spokojeny

Registrace
    Jun 2007

Tak monitor dorazil. Zpracování pěkné, pivot parádní. Jen mi chybí repro které by mu určitě slušeli. Jediné co mě mrzí že je malý . Uvidíme test očí jestli mě z něj budou bolet nebo ne. Zatím je to 50% - 50% možná si trošku musí zvyknout. Uvidíme. Pokud budete chtít třeba něco vyfotit tak dejte vědět.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

no, maly, ma rozliseni jako ty levne 27, navic lepsi obraz.
    bedynky jsou na nic, hraje to hrozne a bylo by to akorat drazsi
    kazdopadne, at slouzi

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. LCD: Nový monitor 1920 x 1200 do 8000 Kc
    Od justik v sekci Monitory
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-12-2010, 19:36
  2. Zapnu PC, třikrát pískne, monitor hlásí "No signal"
    Od Eso.Shamster v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10