Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: PC se opět zasekává :(

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Ano, vím že jsem tento problém tu už psal a že se "našlo řešení" ale PC se už zase začal zasekávat. Jinak můj problém je to, že můj počítač se někdy zasekne a musím ho restartovat.
    Monitor to není na 100%. RAMky by taky měli být v pohodě (zkoušel jsem memtest). Teplota komponentů to taky není. A potom jsem ještě zkoušel updatovat BIOS. Sice to potom
    šlo pár dnů v pohodě ale potom se to zase začalo zasekávat. Neví někdo co s tím ?

Pokud by vás zajímala moje sestava tak tady máte komponenty:
    Procesor: Intel Core i5-3570K
    Základovka: ASUS P8Z77-V LX2 - Intel Z77
    Grafická karta: GIGABYTE R928XOC-3GD-GA
    RAM: Přesný nazev nevím ale vím že jsou od Kingstonu a maji 8GB
    zbytek nevím

Počítač je jinak skládaný a nechal jsem si ho sestavil mi ho obchod CZC
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2014

Trochu to nechápu. Počítač se ti seká-je pomalý nebo se ti počítač sekne-zamrzne a nepomůže nic jiného než restart?

Pokud se ti to seká a zpomaluje to celý systém tak si zkus stáhnout program Ccleaner a pročistit to, možná tam máš nějaký škodlivý vir. Taky by se hodil Antivirus

Pokud ti PC přímo zamrzne a nelze s ním nic dělat, zkus různě prostřídam RAM paměti v různych slotech, jestli nepomůže zkus to spustit jen s jednou RAM pamětí.

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Můj problém je to že se sekne-zamrzne a musí se restartovat.
    Jinak jsem zkoušel počítač jenom s 1 RAM. Sice se to pořád zasekává ale už ne tak často (předtím to bylo cca 3x za den a teď už jenom cca 1x za 2dny).

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Přesný typ yp pamětí a jak je máš nastavené? Najdeš to třeba v CPU-Z. Ten memtest jsi spouštěl z CD nebo flashdisku? Jak dlouho jel, aspoň 6 hodin?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2014

Já sem v podobném případě začal tím že sem sy pc zpustil na systemu lynux abych vyloučil chybo win. No a ono to taky bylo problémem ve win7. Ted mám win 8 a běží vše vpohodě. Taky můžeš mít ram kterou deska nepodporuje. Na stránkách výrobce máš ramky které jsou odskoušené a garantují funkčnost.Ne že by ty co tam nejsou uvedené hned nešly,ale bejt to tak může.Také můžou bejt vyžší Mhz a bios z nějakého důvodu je sám nesnížil. Zkus to v lynux....

Nováček
    Registrace
    Sep 2013

Takže táta ještě nějak přehodil RAMky a už se PC vůbec nezasekává. Ale teď mám druhý problém. Když jsem vyndal tu první RAM tak se rapidně snížil výkon počítače. Aj když jsem ji už vrátil tak i hry které mi jeli na ultra detaily se teď nehorázně sekají i na střední detaily. Nevíte někdo čím to je ?

Update : Aha tak když jsem toto dopsal tak se počítač zase sekl. Jde vidět že má smysl pro humor... Tak ještě vyzkouším ten lynux. Snad to tentokrát vyjde
    Naposledy upraveno uživatelem Creeperak: 04-03-2014 v 23:21

Podobná témata

1. padá a zasekává se PC - asi grafika
    Od SkyVessel v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-02-2014, 01:11
  2. PC se zasekává
    Od Creeperak v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 28-01-2014, 15:43
  3. PC se náhodně zasekává