Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DDR5 grafický karta v systému DDR2 + další podrobnější info

serfar33 (5)|26.4.2014 21:57
Dobrý den měl bych několik dotazů :

1- může grafická karta Geforce GTX 750 Ti , která je instalována v PC DDR2 se zdrojem 400W a GB RAM , způsobovat to, že je načítání internetových stránek v řádu sekundách ?
2 - dále by mne zajímalo jestli je k výše uvedené grafické kartě , i5 4670k a SSD evolve 120GB vhodné toto :

základní deska ASUS MAXIMUS VI FORMULA anebo ASUS Z87-DELUXE/DUAL ( může být i jiná varianta ) - základní deska

Crucial 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport ( také možná jiná varianta ) - RAM

Fortron Raider 750 ( možná jiná varianta ) - zdroj

ASUS BC-12D2HT retail black + software ( možná jiná varianta ) - blu- ray combo

Seagate SV35 2000GB - HDD

Corsair 750D Obsidian Series - skříň

Prosím vás, mážete mi nabídnout alternativy , rozpočet okolo 25,000 / grafiku, procesor a ssd disk mam a ty do rozpoctu nepocitam /
Ventero (1280)|27.4.2014 17:02
Ještě jsem neměl v ruce počítač, který by nenačítal, vyjma hodně jednoduchého skriptu, stránky v sekundách - zvlášť při použití např antivirového doplňku. Je to způsobeno přesložitěním, přegrafikováním a přeodkazováním stránek, což nějako dobu trvá, než se všechny ty aktivní prvky načtou. Je dobré si uvědomit, že stránka je již vlastně jakousi aplikací, která běží v prostředí prohlížeče. Takže některé stránky se načítají klidně i kolem 4 - 6 ti vteřin i na velmi výkonných strojích.
Matherdet (955)|27.4.2014 19:20
To je snad ten nejhorší návrh sestavy co jsem viděl.... deska za 7,5 když je tam i5 a jedna 750Ti;16gb ram a nejaky overkiller zdroj :mistake
serfar33 (5)|28.4.2014 23:38
asi takto ti odpovím. já nepotřibuji číst kritiku. jen sjem se zeptatl jak to složit. pro tvoje info. procesor, grafiku a ssd mám. teď potřebuji ten zbytek. klidně mi napiš svůj zbytek sestavy, ale potřebuji trošku lepší procesor