reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestava 1 vs sestava 2

ICE_D (2754)|14.7.2014 21:54
AMD Radeon rozjede samozrejme vsechny hry, ale nepodporuje PhysX efekty. Nicmene tech her, ktere to podporuji je zalostne malo. AMD se naopak vytahuje s Mantle. Pro me jsou tohle vsehno jen marketingovy kecy (a tim myslim na strane nVidie i na strane AMD), nersim to, zajima me hruby vykon a cena ;)
VencaX (3686)|14.7.2014 22:23
Víš co je problém? Že tyhle technologie vymejšlí dycky jedna firma a když to funguje na jednom PC a na druhým ne... přesně to je problém PhysX a přesně proto, je těch her co to podporujou tak málo. Rozhodně bych se AMD nebál, je to jen kus hardwaru a musí fungovat nezávisle na tom, co za 3D aplikaci (hru) na tom pouštíš ;)
Prydath (28)|15.7.2014 16:09
A Mantle se aktivuje jak? to je Softwarová záležitost komplatibilní se všemi AMD nebo třeba např. serie R9 a víc? Četl jsem že AMD mantle umožňuje nárůst až o 20 fps.

Jinak Win7 nainstaluju s flash disku jak? Normálně jak u CD? změním bootovací frekvenci v biosu kterej se načte místo OS?
Fox_25 (613)|15.7.2014 18:51
http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool

Tady je aplikace pro vytvoření instalačního USB flash disku, asi nejpohodlnější řešení.
Salamander (6177)|15.7.2014 19:31
[QUOTE=Prydath;559480]A Mantle se aktivuje jak? to je Softwarová záležitost komplatibilní se všemi AMD nebo třeba např. serie R9 a víc? Četl jsem že AMD mantle umožňuje nárůst až o 20 fps.
[/QUOTE]

Mantle musi byt podporovana hrou, jinak je obsazeno v ovladacich AMD. Hlavne pomaha pri slabem CPU, tam je tech 20fps mozna realnych, jinak urcite ne
robky (3195)|15.7.2014 19:48
[QUOTE=Fox_25;559483]http://www.microsoftstore.com/store/msusa/html/pbPage.Help_Win7_usbdvd_dwnTool

Tady je aplikace pro vytvoření instalačního USB flash disku, asi nejpohodlnější řešení.[/QUOTE]

Ja používam YUMI a je to rovnako pohodlné + má oveľa viac možností ... ;)
Fox_25 (613)|16.7.2014 01:56
YUMI znám, ale měl jsem s ním zajímavý problém. Nainstalovaný OS nedokázal nabootovat pokud jsem vyndal z USB flash kartu, boot hlásil něco o chybějících souborech.