Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jaky modem vybrat?????

Kazi4949 (96)|4.7.2014 20:59
Dobry den,predem se omlouvam pokud jsem tuhle otazku a tohle tema zalozil ve spatne sekci ale nikde jsem nemohl najit sekci modem a vse kolem toho.Ma otazka a muj problem je takovy ze mi zacal blnout modem a protoze jsi platim internet od spolecnosti O2 tak jsem rychle zavolal,technik prijel a protoze s nema nemam uzavrenou smlouvu tak technik mi dal na odzkouseni tenhle modem http://www.o2.cz/osobni/techzona-modemy-pro-adsl-vdsl/zyxel-prestige-660hn-t3a.html ale nejak jse mi nelibi protoze nema takovy wifi dosach jak bych jsi predstavoval.Timto bych se chtel vsech tady zeptat jaky modem jsi mam koupit aby mi sel bez problemu internet od O2 a zaroven abych mel velmi dobry signal na wifi i kdyz budu treba na zahrade nebo treba v jinem patre.Bydlim v rodineem domku kde jsou 2 patra a tenhle modem ktery mi technik dodal tak ma docela slabe wifi.Vsem Predem dekuji za jakoukoli uzitecnou radu kterou mi tady napisete.
j.albi (476)|5.7.2014 08:44
Ono hodně záleží na ceně. Ten ZyXEL je low-end. Navíc počet připojených wifi klientů bude 16 - 32 podle modelu. Prodloužení WiFi dosahu se dá udělat pomocí AP. Do úplně jiné kategorie (i cenové) patří třeba [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Dosah WiFi sice nemám změřený, ale měl by být větší než u ZyXELu.
vivid.sk (132)|5.7.2014 14:08
Ako uz bolo napisane, standardne dodavane routre nie su naozaj nicim vynimocne. Dodavaju sa vacsinou entry level routre, pretoze ich casto dodavaju za "korunu" k pausalu.
Ak potrebujes dobry dosah pozri si minimalne strednu a vyssiu triedu routrov, nejake testy a porovnania dosahu. Idealne pozriet nejake porovnavacie testy a potom si vybrat podla rozpoctu.