Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s grafickýma kartama

vencos (3)|8.7.2014 10:03
Zdravim, koupil jsem si NTB [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] . Jiz od zacatku se potykam s problemem ze pocitac ma 2 graficke karty : NVIDIA FeForce GTX 760M a Intel HD Graphics 4600. Po spusteni PC se po kratkem casovem odstupu 5-10min zacne sekat obraz a musim zakazat a povolit intelackou grafiku. Pote je vse v poradku. Nevim zda je to v nejakem nastaveni ci spatna 1. instalace s aktualizacemi.
A k tomu to bych mel jeste jeden dotaz, kdyz zapinam pc v 85% mi vyskoci modry pozadi a hlaseni vzdy o nejaky chybe a vyzaduje to restart. Chci se tedy zeptat zda by pomohla preinstalace do puvodniho tovarniho nastaveni? :/
Ukazka takove chyby:
"V pc doslo k problemu a je treba jej restartovat. Prave schromazdujeme urcite informace o chybach. Nasledne budete moci provest restartovani. (x % dokonceno)" a podtim veta
"Chyba: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA (rtwlane.sys)" - chyby se zde obmenuji :/

Predem dekuji za nejake rady ;)
bastlir (328)|8.7.2014 20:38
Navštiv stránky výrobce NB a něco si tam o tom přečti.
Ventero (1280)|9.7.2014 09:25
62kokos: - to je teda odkaz, to ti povim - ale zase to tu nikdo nemusel vypisovat. :-)
vencos (3)|9.7.2014 10:49
Dekuju za radu ohledne : rtwlane.sys, to uz mi je jasnejsi ;) Zkusim tu obmovu systemu a snad se tim vyresi problem s grafikama :/
vencos (3)|3.8.2014 09:22
Tak PC jsem nakonec tedy preinstaloval do tovarniho nastaveni, dale jsem pomalu aktualizoval a nyni vse bezi nadherne jak ma ;) moc diky vsem za rady !!