Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Tomuto neuverite!

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Konnor
    Registrace
    Aug 2006

Co jsi tam měl za CD? Mě explodovalo CD Precision,... he he zas tak precizně udělaný asi nebylo,...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Jedna sa presne o taku mechaniku ako je na obrazku vyssie... Zaujimave...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od Konnor Zobrazit příspěvek
    Co jsi tam měl za CD? Mě explodovalo CD Precision,... he he zas tak precizně udělaný asi nebylo,...
    Mal som tam CD prilozene k maticnej doske ASUS A8V-XE...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Jen ještě k těm mechanikám - všechny mechaniky, které postihla exploze disku se mi vždy podařilo vyčistit a opět rozchodit, akorát pozor na to, že všude budou třpytky. V každém případě, mechaniky nejsou na výhoz.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

pěknej thread o tom je i na konkurenční PCTf tam prej někomu jednou i vylítlo CD ze šterbinové mechaniky a zaseklo se 2cm do panelu

jinak já jsem jednou koupil mechaniku už s tímhle (jako šrot), podařilo se to vybrat a buď šlape anebo to byla ona kde jsem pak jeden pin strašně zatlačil dovnitř a teď nejde připojit kabel...resp. jde ale pin je moc krátkej

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

ja som to na vlastnu kozu zazil uz dva krat a neviem ci je to nahoda, ale zakazdym to bol ASUS quietrack....jedna cd-rom a jedna cd-rw.....a bola to fakt riadna šupa....som skoro okoktavel....ale tiez je pravda, ze sa uz asi poucili, lebo pri dvd mechanikach som o tom este nepocul.....

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od boboco Zobrazit příspěvek
    Jen ještě k těm mechanikám - všechny mechaniky, které postihla exploze disku se mi vždy podařilo vyčistit a opět rozchodit, akorát pozor na to, že všude budou třpytky. V každém případě, mechaniky nejsou na výhoz.
    No jo, ale když už ti jednou rozemlela disk, jak víš, že ho nerozemele podruhé?:-) Je mi jasné, že to jsou chyby především na straně disků, ale taky si dovedu představit, že se mechanice uvolní držení disku a ten se vplné ryhclosti začne uvnitř volně pohybovat. To může mít taky zajímavé zvukové ( a následně po odhlaení i třpytivé ) efekty.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Doporučte prosím zdroj k tomuto HW
    Od pepos01 v sekci Zdroje
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 21:10
  2. MSI EX700X-034CZ Rada k tomuto NB
    Od _FrOst_ v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 09-04-2008, 18:18