Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Nefungující mikrofon(Audigy 2 ZS)+WinXP+ICQ5.1

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj
    Mam takovej blbej problem, kterej me hodne otravuje a stve me..
    Spociva to v tom ze kdyz vypnu ICQ tak mi proste prestane fungovat mikrofon, kdyz ho zapnu tak zas funguje, predtim mi od nedavna (pred reinstalaci ovladacu na zvukovou kartu-oficialni ovladace na audigy 2 zs)mi mikrofon snimal hlas jen kdyz sem do nej hrozne rval-pri vypnutem ICQ a kyz sem ho me lzaple vse fungovalo bez problemu, ten problem sem mel snad se vsemi sluchatky ktere sem mel/mam a zat u dobu uz sem minimalne 2x/3x reinstaloval windowsy....Opravdu vitam vsechny rady,ktere za neco stoji, diky...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od dazZ
    Ahoj
    Mam takovej blbej problem, kterej me hodne otravuje a stve me..
    Spociva to v tom ze kdyz vypnu ICQ tak mi proste prestane fungovat mikrofon, kdyz ho zapnu tak zas funguje, predtim mi od nedavna (pred reinstalaci ovladacu na zvukovou kartu-oficialni ovladace na audigy 2 zs)mi mikrofon snimal hlas jen kdyz sem do nej hrozne rval-pri vypnutem ICQ a kyz sem ho me lzaple vse fungovalo bez problemu, ten problem sem mel snad se vsemi sluchatky ktere sem mel/mam a zat u dobu uz sem minimalne 2x/3x reinstaloval windowsy....Opravdu vitam vsechny rady,ktere za neco stoji, diky...
    Nemáš náhodou ve zvukovém nastavení mikrofon ztlumený? Zkusil bych taky zesílení mikrofonu (WinXP tuhle vlastnost mají - je to zaškrtávátko). To jediné mě napadá, že si ICQ samo zapíná a vypíná tohle nastavení nebo samo zeslabuje a zesiluje, jinak nevím.

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Audigy 2 ZS mam a s necim podobnym jsem se setkal. (v CS1.6) Zkus v nastaveni zvukovky zapnout rezim karaoke a tam zvysit citlivost mikrofonu. S tim ICQ ti to patrne fungovalo protoze v pripade ze se pusti jina aplikace co vyuziva mikrofon (v tvem pripade ICQ) tak ji to bere jako nadrazenou tomu ovladaci a mikrofon zesili ale jak ji vypnes tak to zase bere to co mas nastavene v ovladacich ke zvukovce a tam je to patrne zeslabene.

Podobná témata

1. Nefungující mikrofon
    Od trichopter v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-03-2010, 08:42
  2. nefungující zdířka na mikrofon
    Od Sieben v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-09-2007, 13:58
  3. mikrofon a TS
    Od mysakmysak v sekci Zvukové karty a kodeky