Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Instalace ovládačů z Motherboard driver disk

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý den, v roce 2013 jsem se snažil nainstalovat ovládače pro základní desku GA-Z77X-UD5H (revize 1.0) z přiloženého DVD v OS Windovs 8 Pro. DVD s ovládači se mi přes veškeré pokusy nepodařilo ve Windows 8 načíst. Ve Windows 7, kde ale není instalovaná základní deska GIGABYTE, jsem došel pouze do stavu „Now loading. Please Wait“, tento stav byl nekonečný. Na počítači s GA-P35-DS3L a Windows XP se u DVD s ovládači bez problému spustil run.exe, ale byly to zřejmě ovládače právě pro GA-P35-DS3L. Nezbývalo mi nic jiného než nainstalovat ovládače z webu GIGABYTE.
    Přesto s odstupem času by mě zajímalo na jakém principu přiložené DVD s ovládači funguje, a zda je nějaká možnost otevřít toto DVD ve Windows 8.1, a vyhledat instalační soubory ovládačů.

Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

DVD s ovladači je zcela běžné DVD a pokud není poškozené, bude fungovat bez ohledu na OS. Samozřejmě pokud funguje i mechanika nemáš zakázaný autorun. A musíš mít DVD patřící k dané desce, takže jestli jsi se snažil instalovat ovladače k jiné desce, nediv se že ti to nejelo.

Moderátor Avatar uživatele GIGABYTE
    Registrace
    Jan 2015

Dobrý den, pokud si to dobře pamatuji základní deska GA-Z77X-UD5H byla uvedena na trh někdy koncem prvního kvartálu roku 2012 a Windows 8 v posledním kvartálu stejného roku. Nejsem si jistý zda na instalačním DVD ovladače k Win8 naleznete.
    Aktuální ovladače pro GA-Z77X-UD5H (revize 1.0) stáhnete z našich stránek:
    http://www.gigabyte.com/products/pro...77X-UD5H1.0#dl
    Děkujeme

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

To johny__g, DVD s ovládači není běžné DVD jak se domníváš, protože pokud je vložím do mechaniky v počítači s GA-Z77X-UD5H (OS WIN 8.1), tak se načte úplně jiný seznam ovládačů pro instalaci, než v počítači s GA-P35-DS3L (OS WIN XP). Proto jsem chtěl vědět na jakém principu přiložené DVD s ovládači funguje.
    Snad by mi to mohl vysvětlit pan moderátor od GIGABYTE.

Děkuji

Moderátor Avatar uživatele GIGABYTE
    Registrace
    Jan 2015

Citace Původně odesláno od stařik Zobrazit příspěvek
    To johny__g, DVD s ovládači není běžné DVD jak se domníváš, protože pokud je vložím do mechaniky v počítači s GA-Z77X-UD5H (OS WIN 8.1), tak se načte úplně jiný seznam ovládačů pro instalaci, než v počítači s GA-P35-DS3L (OS WIN XP). Proto jsem chtěl vědět na jakém principu přiložené DVD s ovládači funguje.
    Snad by mi to mohl vysvětlit pan moderátor od GIGABYTE.

Děkuji
    Instalační DVD není univerzální. Pro instalaci prosím používejte vždy to, které je přibalené u dané základní desky. GA-Z77X-UD5H potřebuje jiné ovladače než GA-P35-DS3L.
    Ve Vašem případě doporučuji použít ovladače ze stránek www.gigabyte.com.

Podobná témata

1. Instalace ovladačů
    Od Rendl2 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 31-08-2010, 09:23
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 30-01-2010, 17:59
  3. Instalace ovladačů k neznámé kartě
    Od ppkk2 v sekci Grafické karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-03-2008, 07:52