reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: 9. sezóna mistrovství Intel® Extreme Masters (IEM) se v Polsku blíží ke svému konci

GIGABYTE (153)|17.3.2015 20:12
Hráči Team SoloMid (LOL) a Zest (StarCraft II) vyhrávají herní sestavy s deskami GIGABYTE Z97

17.3.2015

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 17. března 2015 – společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., přední výrobce základních desek a grafických karet, by ráda poblahopřála světovým šampionům 9. sezóny - hráčům IEM Team SoloMid a Zest, kteří si odnáší první místo v neuvěřitelných herních utkání League of Legends a StarCraft II. Společnost GIGABYTE je jako exkluzivní sponzor základních desek na letošní devátou sezónu IEM hrdá na to, že mohla být součástí tak vzrušující soutěže, a také na to, že mohla poskytnout účastníkům vysoce výkonné herní sestavy GIGABYTE G1™.

Mistrovství Intel® Extreme Masters (IEM), které se konalo v polských Katovicích, završuje svou 9. sezónu. Ta činila 6 zastávek po celém světě při hledání těch nejlepších LOL a SC II hráčů. Společnost GIGABYTE jako oficiální sponzor základních desek a grafických karet IEM poskytla soutěžícím v tomto mistrovství precizní hardware, který přináší špičkový výkon. Ten umožňuje hráčům dosáhnout při hraní nejlepších výsledků. Technologie GIGABYTE AMP-UP Audio umožní audiofilům a hráčům zažít během hraní ostré a extrémně realistické zvukové efekty a ten nejbohatší možný zvukový zážitek při poslechu oblíbené hudby a sledování filmů. Herní produkty od GIGABYTE s ultravysokým grafickým výkonem jsou pro skutečně pohlcující zážitek z hraní při soutěžení na takové úrovni, jako je IEM, nutností.

S touto sezónou IEM byla přepracována definice tohoto sportu a pole je nyní jen elektronické. GIGABYTE vybavil herní sestavy, a ty díky tomu umožňují všem typům hráčů posunout se kupředu, aby dosáhli nové úrovně a stali se skutečnými elektronickými atlety. IEM je pro komunitu hráčů skvělou příležitostí, kde mohou získat uznání a odměny za své úsilí a společnost GIGABYTE je hrdá na to, že toho může být součástí. Těšíme se na desátou sezónu IEM.

Pro více informací o GIGABYTE na IEM navštivte tyto stránky:
http://en.intelextrememasters.com/sponsors/#GIGABYTE

Pro více informací o herních základních deskách GIGABYTE G1™ Gaming navštivte tyto stránky:
http://g1.gigabyte.com/

Více informací o základních deskách GIGABYTE naleznete na http://www.gigabyte.cz.

[ATTACH=CONFIG]30581[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]30582[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]30583[/ATTACH]
mb-news-0317-1.jpg mb-news-0317-2-4.jpg mb-news-0317-3.jpg