Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Reklamace levne mysi do 14 dnů na alfacomp.cz

fidorka (213)|2.4.2015 14:37
Koupil jsem si pred par dny tuto levnou (jen 130 kč) mys na alfacomp:

https://www.alfa.cz/product.php?eid=1051400000000002JN7


Bohužel mi moc nepasuje, jednak levé tlačítko nějak vrže když klikám, to bych přežil, ale co mi hodně vadí je to že i když o tom nebyla zmínka, tak kolečko na myši je brutálně moc modře podsvíceno. Jednak o to vubec nestojím a jednak je to opravdu na muj vkus MOC a když je málo světla (večer nebo moc), tak to DOST bije do očí a ruší, schválně nechávám prsty na myši tak, aby o nesvítilo.
Myš bych chtěl vrátit kvůli tomuto, ještě mi běží lhůta pro vrácení zboží do 14 dnů, obal mám (plastikový ale už roztřížený samozřejmě). Vezmou mi to i bez udání důvodu? Přijde si trochu blbě vracet myš za 130 kč, ale o podsvícení se nezmínili, koupil bych od nich nějakou jinou myš a kromě toho jsem vždy od nich kupoval, takže by snad problém neměl být.

I tak, můžu jim to tam donést a říct že bez udání důvodu to chci do 14 dnů vrátit a když se mě budou ptát proč tak jim říct pravdu?
fidorka (213)|2.4.2015 14:46
Ještě teda, nejde nějak to podsvícení vypnout? zadny soft k myši neexistuje...
durib (1141)|2.4.2015 15:23
Mám pocit, že na uplatnění 14 dnů musí být zboží v původním obalu. A ten už jsi rozstříhal. Jako myslím, že by se dalo s Alfou nějak rozumně domluvit. Musíš se jich ale jít zeptat sám.
breby (100)|3.4.2015 09:42
Jěště popremyslej na kolik te vyjde postovne zpet ( jestli ji budes posilat ) tak aby se ti vrácení zboží vyplatilo.
Muj nazor u takhle levnych veci je, bud vyhovuje nebo ne, ja bych ji hodil do kose ( nebo nekomu venoval ) a koupil si jinou.
johny__g (6387)|3.4.2015 11:08
Podsvícení určitě vypnout půjde. Hardwarově. ;)
fidorka (213)|3.4.2015 12:07
Vyplatí se postovné vyplatí, protože tam pojedu osobně, mám tu od nich ještě jedny reproduktory které stejně nejdou a jeden disk který vykazuje chyby, tak to budu reklamovat najednou.

Johny G to myslíš jak...? jako rozebrat a diodu zničit? na myši žádný šroubky ani nevidím, to myslím nebude mco realistické řešení...
johny__g (6387)|3.4.2015 12:15
No když ji budeš vracet tak to řešit nemusíš. Ty šroubky většinou jsou pod nějakou samolepkou.

Přímo ničit jsem nemyslel, stačilo by odpájet.