Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Wifi usb ???????

kazisvet4949 (10)|14.5.2015 02:34
Nazdarek vsichni chtel bych poradit ohledne wifi usb do meho notebooku.Vim ze je asi divne si kupovat usb wifi do NB ale mam lenovo y510p a vlastnim i usb flasch wifi od tp linku a myslel jsem si ze budu mit lepsi signal s tim usb flash wifi ale je to stejna kvalita signalu i kdyz mam zapojene usb wifi a nebo kdyz mam wifi pouze z NB.Ted jse nachazim v UK a maji tady dost tluste kamenne zdi a chtel bych poradit jestli nekdo nema nahodou nejake zkusenosti z usb wifi ktery ma dobry prijem a vylepsil by mi pres usb port zisk silu signalu tak abych nemusel chodit co nejblize k routeru.Dival jsem se ale nevim jestli vubec existuje nejaka vhodna USB Wifi ktera ma opravdu dobry prijem Wifi signalu a nezastavy ji ani nejaka tlusta zed.Nez neco koupim tak se radeji poradim tady na foru protoze uz nekolikrat mi tady bylo porazeno velmi dobre.Predem mnohokrat dekuji kazdemu kdo mi jakkoli pomuze a nebo se alespon bude snazit pomoci.
Stiffmeister (51)|14.5.2015 05:36
To přijímačem nevyresis, USB WiFi jsou slabé a jako nouzové řešení, chce to nový router, nebo novou anténu... Já bydlím také v baráku, který má velmi silné zdi a dřív sem neměl přes dvě zdi skoro žádný signál, koupil jsem ale router, který má anténu, co se dá odsroubovat (ne všechny to maji) a koupil silnou anténu na zeď, teď mám i před barákem stále signál :-) kup si aspoň 7Db anténu a máš klid