Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: GIGABYTE připravuje základní desky FM2+ pro nově uvedené APU Godavari od AMD

GIGABYTE (153)|29.5.2015 15:37
Nová APU od AMD přináší podporu operačního systému Windows 10, rozhraní DirectX 12™ a technologii FreeSync™

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 28. května 2015 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., přední výrobce základních desek a grafických karet s potěšením oznamuje, že jsou její základní desky FM2+ nyní kompatibilní s nově uvedenými APU Godavari od AMD. Nejnovější řada APU A od AMD se může pochlubit 12 procesorovými a grafickými jádry (4 + 8) a přináší podporu nových vzrušujících technologií AMD FreeSync™, DirectX™ 12, a také podporu 64bitových Windows 10. Společně s konektivitou základních desek GIGABYTE FM2+ nabízí tato kombinace nejlepší platformu schopnou poskytnout vysoký výkon, vysoký počet snímků za sekundu v nejpopulárnějších online hrách a cestu ke snadnému upgradu s mnoha nejnovějšími technologiemi dostupnými pro dnešní stolní počítače.
[ATTACH=CONFIG]30737[/ATTACH]

Technologie AMD FreeSync™
Základní desky GIGABYTE FM2+ nyní podporují AMD FreeSync™, technologii, která řeší komunikační problémy mezi grafickým procesorem a monitorem a eliminuje tak trhání obrazu. AMD FreeSync™ upravuje obnovovací frekvenci monitoru podle rychlosti vytváření snímků grafickou kartou a pomáhá zajišťovat plynulost pro nejhladší chod grafiky v průběhu hraní.
[ATTACH=CONFIG]30738[/ATTACH]

Technologie AMD Radeon™ Dual Graphics
Platforma AMD FM2+ nabízí technologii AMD Radeon™ Dual Graphics, která uživatelům umožňuje dále zvýšit grafický výkon tím, že do sestavy přidají diskrétní grafickou kartu AMD Radeon™. Tato unikátní technologie AMD Radeon™ Dual Graphics zajistí, aby měli uživatelé vyšší počet snímků pro nejnovější herní tituly s využitím grafického výkonu obou grafik – jak diskrétní, tak integrované.
[ATTACH=CONFIG]30739[/ATTACH]

http://www.gigabyte.com/fileupload/features/2/overview/3452.jpgTechnologie AMD Eyefinity™
Technologie AMD Eyefinity™ přináší společně s podporou zobrazení více nezávislých výstupů současně také inovativní grafické zobrazovací schopnosti umožňující masivně zvětšit pracovní prostor a vytvořit vizuální prostředí pro nekompromisní pohlcující panoramatický zážitek.
[ATTACH=CONFIG]30740[/ATTACH]

Chcete-li mít jistotu, že vaše základní deska GIGABYTE FM2+ s čipsetem A88X, A78, A68H nebo A58 bude podporovat nejnovější APU Godavari od AMD, aktualizujte její BIOS na nejnovější verzi, kterou najdete ke stažení na webových stránkách GIGABYTE, a to v sekci Download: http://www.gigabyte.com/support-downloads/download-center.aspx?ck=2

Více informací o základních deskách GIGABYTE FM2+.
Godavari.jpg freesync_1.jpg dual.jpg eye.jpg