Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Modra smrt - Kde je problem ?

Lilly [FR] (56)|27.6.2015 14:07
Ahoj, hledam odbornika co se rozumi kodum a znakum z windows 7.Chybove hlaseni z minidump.Nastal restart z nepochopitelnych duvodu.Muze mi nekdo poradit co to je a co mam udelat.Modra smrt

Podeziram procesor, graficku kartu, wifi, prohlizec firefox, ale nejsem si jista ... Pri prohlizeni webu na firefoxu prestal fungovat ukazatel mysi, doslo k zamrznuti a nasledne modra smrt s restartem.Po nabehu systemu jsem si vsimnula, ze wifi adapter si musim zapnout manualne k internetu, vzdycky nabihal s automatickym pripojenim na internet.

Fakt nevim, kde je problem

Ve spravci zarizeni nevidim, zadny problem.Předem dik

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 7a
BCP1: 0000000000000020
BCP2: FFFFFFFFC000009D
BCP3: FFFFFA80074547C8
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

Soubory, které popisují problém:
C:\Windows\Minidump\062715-14008-01.dmp

Přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0405

Pokud není k dispozici Prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů online, přečtěte si toto prohlášení offline:
C:\Windows\system32\cs-CZ\erofflps.txt

Posilam aj vypis z minidump slozky ...
petrmet (50)|27.6.2015 15:27
Zkus spustit http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html a pak použij Google.
Lilly [FR] (56)|27.6.2015 16:39
Dekuji ti, ten programek jsem si stahla a ulozila do zalohy, jelikoz to mam ve francouzstine, stahla jsem jeste cestinu, abych ti ukazala screen co mi vlastne nasel.Nejsem vubec zkusena v pc sestavach.Ten problem je zvyrazneni cervenou barvou co zpusobil modru smrt.

Ta aplikace bud patri k systemu windows 7, nebo je to nejaky ovladac, nevim jestli ho mam odstranit obavam se, ze mi nenastartuje windows 7.Obavam se, jestli to nema neco spolecnyho s grafickou kartou, ta byla opravena v horkovzdusni troube na 7 minut pri 200 C, protoze byli tam studene spoje.

Co mam konkretne hledat ? Promin, ze se tak blbe ptam, ale budu o neco zase zkusenejsi, ale hodne mi to pomuze.Dik ....
Výstřižek.PNG
john (877)|27.6.2015 18:02
zkus zkontrolovat kabek k HDD a jeho S.M.A.R.T., pripadne jej zkontrolovat/opravit pomoci chdsk /r /f,,,
asi nedokaze nacist udaje z pagefile.sys...
pripadne jeste zkontrolovat RAM
Lilly [FR] (56)|30.6.2015 17:22
[QUOTE=john;572789]zkus zkontrolovat kabek k HDD a jeho S.M.A.R.T., pripadne jej zkontrolovat/opravit pomoci chdsk /r /f,,,
asi nedokaze nacist udaje z pagefile.sys...
pripadne jeste zkontrolovat RAM[/QUOTE]

Ahoj.HDD a SDD je v poradku.Na HDD byla konzistence disku a chkdsk opravil registry, protoze dlouho nacitaval data 45 - 50 minut.Ram je v poradku, pri testovani se nenasla zadna chyba.
Jestli ta opravena graficka karta nedela problem, byla v horkovzdusni troube na 7 minut ohledem studenych spoju.

Ntokrnl.exe to zpusobil a nevim co to je mam ho vymazat nebo ne ? Zatim se nic nedeje, dalsi modra smrt nenastala.
petrmet (50)|30.6.2015 20:12
Ntokrnl.exe určitě nemaž, je to důležitá součást systému. Když zadám do Googlu "kernel_data_inpage_error 0x7a", tak všude píšou, že je chyba buď v disku, nebo v RAM, protože se to týká načítání pagefile.sys, což je virtuální paměť. Nenapsala jsi, jak dopadl SMART disku, jestli nehlásí nějaké problémy disku. RAM je potřeba důkladně testovat mimo operační systém, tj. např. programem Memtest86+ podle návodu http://www.sevenforums.com/tutorials/105647-ram-test-memtest86.html a nechat to běžet třeba přes noc.