Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Pruuus...r vlastně problém s IBM thinkpad T60

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Mám měnší problémek, na vistach jsem pomocí thinkpad update updatoval system a i bios. bohužel po vypnutí pc mi jaksi nb vůbec nenajíždí. Zatím hledám na netu,ale jestli někdo víte jak se dá nějak přeflashnout bios, byl bych celkem rád, i když to vidím na servisní středisko od ibm :-((
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Dec 2006

No jak vidím,tak to asi zítra pošlu do servisu a budu tvrdit,že se to stalo samo :-))

eraser

Vidím, že som zrejme robil vždy vhodne, keď som rôzne aktualizácie a ovládače inštaloval manuálne.

Uff, už som sa zľakol, že máš problém s týmto notebookom, ktorý nebol spôsobený softvérovou cestou.

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od eraser Zobrazit příspěvek
    Vidím, že som zrejme robil vždy vhodne, keď som rôzne aktualizácie a ovládače inštaloval manuálne.

Uff, už som sa zľakol, že máš problém s týmto notebookom, ktorý nebol spôsobený softvérovou cestou.
    No během té hodiny nebo hodinky a půl se mi moc libíl :-), takže teď budu čekat až se mi vrátí :-(, ale co mám ještě zatracené amilo pro, které jakžtakž jede, ale ty visty bisn mi budou chybět :-))

eraser

A čo je na tých Vistách také neodolateľné?

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od eraser Zobrazit příspěvek
    A čo je na tých Vistách také neodolateľné?
    Nic krom toho, že se v nich vůbec nevyznám a potřebuju připravovat domainove scripty a krapet se v nich povrtat,ať vím co snesou :-)). Naštěstí můžu jít na downgrade na xp čka, tak hledam nějaký free vmware

eraser

Ja nemám pre Vistu vhodný HW, takže som zvedavý, kedy si k tomuto OS sadnem a poriadne ho prepitvám. S Windows XP to bolo úplne naopak.

Registrace
    Dec 2006

NO tak jsem to nakonec poslal na reklamaci, prodejce informoval o tom co jsem s tím provedl :-D, naštěstí to poslal na IBM s tím, že jen přestal fungovat,sám od sebe, a dneska mi volali, že mám vyměněnou desku a posílají mi ho zpět. Kašlu na wisty, i hned downgrade na xp.

eraser

Takže vlastne ti to trvalo tri týždne?

Registrace
    Dec 2006

Jj tři týdny mi trvalo, než se mi vrátil ze servisu, čekali na desku od IBM, jinak pokud se něco podobného stane na novém nb, a podaří se to poslat do 4 dnu, dá nárokovat výměna kus za kus

eraser

Jojo, o tom som tiež počul a sú to celkom fér podmienky, resp. s porovnaním takého Acer servisu k nezaplateniu...

http://acersucks.wz.cz/

Podobná témata

1. Socket AM2/AM2+: Kčemu vlastně je ACC?
    Od Darkhunter v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-09-2009, 15:51
  2. FAQ: Games for Windows - o co vlastně jde?
    Od cool.user v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 24-11-2008, 21:06
  3. Jak vlastně funguje repeater?
    Od Intri v sekci Sítě
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 09-09-2008, 11:16
  4. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-01-2008, 18:30