reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Herní pc sestava do 30 000 Kč

ICE_D (2754)|26.7.2015 17:54
[QUOTE=BiGFather;573617]ICE : Spis dve.. a ty mas u me za rady :-)[/QUOTE]

Me staci, kdyz mi kliknes reputacni bod :D Piva mam doma dost :D
BiGFather (35)|26.7.2015 19:05
Jo to uz jsem daval, ale slo to az ted, hotelova wifi je naprd :-)
BiGFather (35)|26.7.2015 19:38
Dokazali byste poradit stejne kvalitni chladic CPU ktery mam v sestave ale je skladem? Pisou ze doba dodani "zjistujeme" tak aby ti nebylo 14 dni :)
Tomak_CZ (392)|26.7.2015 19:51
Doba dodání bývá rychlejší neboj. Doporučil bych ti tento [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] , ale je bohužel dražší...
Na stejné úrovni je tento [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] , ale také není skladem...
ICE_D (2754)|26.7.2015 21:42
Nebo muzes pritlacit na tenhle, je to takova lepsi Fera se dvema vetrakama ;)
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Sorry, beru zpět, nevešel by se do skříně o 3 mm :(

Fortis by se tam měl vejít tip top :)
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
BiGFather (35)|27.7.2015 07:26
Ok chladic beru jak pises editoval jsem to, ale musel jsem jinou skrin.. Tamta ma neznamou dobu dodani : [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] bude vse ok?

A nebo [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
ICE_D (2754)|27.7.2015 10:58
Vzal bych Fractala (podpora chladicu do 185mm) a k tomu ten lepsi chladic - prece jen kdyz chces taktovat, tak ta druha vrtule navic by mohla pomoct :) No jenze ted jak na to koukam, tak ten Grandis taky neni skladem! Doprcic co toje?! Prazdniny vyrobcu chladicu nebo co? :D Ty ludry nemaj nic skladem :D

Kazdopadne z tech dvou skrini bych vzal Fractala ;)
BiGFather (35)|27.7.2015 11:33
Fractal je tam,vzal jsem ho radeji kvuli rezervam prostoru, case uz nikam tahat nebudu jak hodne let zpet na Lanparty :) jinak jeste, ze jsem vcera udelal objednavku, gamer je dnes uz za 3,2k [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] , jeste mi ho teda neblokli ze skladu tak doufam, ze nenapisi neco ve smyslu, ze akce skoncila :))

Chladic : vzal jsem ten druhej, Gradis bohuzel neni skladem, to uz nebude takovej rozdil ne? Mozna pomuze spis skrin, ktera je vetsi a vic to tam bude cirkulovat :-)

- ma cenu dalsi vetraky do case? Vyrobce tam dal 2, misto je az na 7 :D mam strach, aby mi tam chudak nataktovanej neumrzl :))
ICE_D (2754)|27.7.2015 13:54
1. Pokud byla objednavka uzavrena a potvrzena s cenou 2290, tak musi platit 2290.
2. Tak nejakej rozdil to urcite bude, ale pro Tvoje ucely snad ten levnejsi postaci :)
3. To, jestli ma cenu tam rvat dalsi vetraky poznas az podle teplot az to nataktujes :D Nicmene min je nekdy vic - nez mit nesmyslne umistenych 7 vrtuli, je lepsi tam mit jen 2, ktery udelaji spravny proudeni vzduchu ;)
BiGFather (35)|28.7.2015 22:49
Trochu OT : jaky mate nazor hodit k teto sestave Win10? Ja ted furt jedu na Win7, mam je ale pres kamosovu firmu, coz teda neni uplne cajk, rekneme tedy, ze budu potrebovat nakonec hned nebo casem Win novy, jak to udelat? Koupit 8.1 a upgrade nebo jde koupit rovnou 10?

bojim se supportu ovladacu takto od zacatku Win10 a u nektereho hw nafurt.. i kdyz by to zpetne kompatibilni byt melo, ale mam obavy u tech externich zvukovek.. No a taky toho, ze budou na "how now" :-)
ICE_D (2754)|28.7.2015 23:12
Ja jedu taky porad sedmicky, neverim novejsim widlim, ze jsou tak vychytany (na hry) jako sedmicky :D O desitkach zacnu uvazovat, az si prectu nejaky recenze a zkusenosti, ze uz jsou odladeny, ale rozhodne se pro ne nepozenu v den vydani :)
BiGFather (35)|29.7.2015 10:58
Dik za potvrzeni me uvahy, ja totiz obecne rad, kdyz uz neco noveho tak high tech, ale timhle bych si uskodil, takze tu myslenku odhanim :D

V ct si pro stroj jedu tak napisu dojmy, a do nedele se urcite uz pustim do overclockingu
BiGFather (35)|31.7.2015 23:56
Ahoj, sestava je pecka. Vubec nic se neseka, vse na nejvyssi mozne graf.detaily v 1440p. Zkousel jsem hlavne GTA V a Witcher 3. A to jsem jeste nedelal ani OC procaku. Premyslim zda to vubec v tuto chvili ma vyznam, kdyz vse jede v pohode a rekl bych hodne s rezervou. Pc je mega tichy, i v zatezi neslysim chladice, to jsem jeste nezazil nikdy.. No fakt, jakoby byl vypnutej, skoro mi prijde skoda tam hodit OC, kdy si tim uz pc sam nebude regulovat vykon a tim padem treba zacne hucet. Kdyz bych do toho sel treba za rok az pc nebude stihat tak se prd stane ze? Maximalne to bude chtit prepastovat procak :-)

Vidim to tak :
+OC procaku vyrazne zvysim rezervu vykonu (lidi bezne davaji cca 4,2 v zakladnim napeti a cca 4,5 v 1,25 coz mi prijde strop..)
- nic ted vykonnostne nepoznam
- zkratim zivotnost CPU
- bude hucet?
- zvysim vyrazne odber protoze si to nebude regulovat
- zvysim teplotu ve skrini ?

btw ta NVidia oc utilitka dela neco zasadniho?
ICE_D (2754)|1.8.2015 00:00
Za prve, jsem fakt rad, ze jsi spokojenej, kdyz jsme si s tim dali tolik prace :thumb
Za druhe, tou utilitkou myslis GeForce Experience? Ta by mela sama aaktualizovat ovladace + nastavit Ti v nejznamejsich hrach optimalne detaily tak, aby Ti to slo dobre - u Tebe by to melo znamenat naplno :D
BiGFather (35)|1.8.2015 08:18
GeForce Experience : jo to jsem si vsiml, hodne dobry, nemusim nic nastavovat, testovat, samo to vi, ze to ma vse dat na max :D
myslim ale Gigabyte OC Guru :)

btw s tim procakem a tema "-" mam pravdu ? Nebo jaky na to mas nazor ?

Edit : nemam pravdu, zkusil jsem ted lehkej OC na 4,0 pri napeti 1.000 a koukam, ze kdyz neni v zatezi tak jede furt na low frekv, takze setri, to nevim jestli ma stara i5 delala, mam pocit, ze tam jela uz na mnou nastavenou frekv. rovnou a ne jen v zatezi pri OCCT.. I kdyz nevim, ted si asi protirecim, protoze kdyz mam manualne 1.000 tak je uplne fuk, ze mi to jede na low frekv. protoze furt odebira 1.000 nemam pravdu ? Tudiz kdyz budu chtit overclock tak bych mel asi vypnout ten power saving mod..

Kdybych vedel, ze to nejak, i sebemene poznam, nebo ze za 2-3 mesice to bude potreba tak do toho pujdu rovnou :)
VencaX (3686)|1.8.2015 13:44
[QUOTE=Jech Josef;573564]To není pravda že B85 je stejná jako Z97.Za 1. Desky B nejsou taktovatelné, kdyby byli tak proč by dělali Z. Za 2. bios nemusí podporovat jeho procesor, protože desky sou staré a určitě v nich není nahrán nový bios. Ty desky co sem navrhl jsou určený pro hraní a hrát na tom bude když má K procesor a GPU 980.Já nevidím důvod tam cpát desku B85.[/QUOTE]

Já si nedovolím nezareagovat.

Vaše reakce jsou ve všech případech špatné, máte zkreslené informace nebo o daném tématu žádné. Je tomu asi tak 2 roky, co výrobci přišli na to, jak B85 BIOS donutit k tomu taktovat, žádný problém to není. ASUS B85-PRO GAMER je deska co stojí bez akce cca 3200,- a díky tomu, že má levnější B85 chipset je to deska na úrovni těch za 3500-4000,-. Má kvalitní napájecí kaskádu, taktoval jsem na ní i5-4670K a vše bylo po přetaktování stabilní a vše běhalo jak má. To že byla ta deska na akci za 2200,- to už je věc druhá, ale rozhodně kvůli tomu vyvolávat flamewary a postovat HOAXy že "DESKA ZA 2200??? TO SI DĚLÁŠ P***L???"... achjo. Navíc Gigabyte rev 2.0? Prosímvás, přečtěte si o tom něco, než zase napíšete někde nějakej blábol o tom jak něco nejde a jak něco je lepší, když pak nakonec zjistíáte, že není.

Navíc ta deska je rok stará a přišla spolu s Haswell Refresh, takže mám ten dojem, že podporuje veškeré CPU, které v té době přišly.


Jinak přeju ať PC běží jak má a ať seš spokojenej, ICE udělal opět dobrou práci ;)
BiGFather (35)|30.5.2016 11:23
Ahoj. Vse slape naprosto perfektne, hry bezi na max a pohodicka, pc je tichy :-)

Muzete mi prosim doporucit Hdd urceny predevsim na hry? Mam ten Crucial 250 na system, mam vzit ten 500 na hry? Nebo jiny, radeji mechanicky ?

Diky :-)
BiGFather (35)|22.8.2017 08:35
Ahoj, pokazila se mi grafarna, je ted na reklamaci.
Mam ted od kamose pujcenou GTX 1060 a zvazuju co po schvalene reklamaci.

Ma karta v tu dobu stala +-14000Kc, dali mi do protokolu "forma vyrizeni : vymena", nicmene sdelili, ze ta ma karta je uz pochopitelne pase, protoze se uz neprodava.

Uvidime s cim prijdou, kazdopadne pokud pujdou penize tak vemu penize a pokud mi budou vnucovat novou kartu tak doufam, ze ne neco vyhodneho pro ne tzn treba neco za 7000.
Nevite jak to probiha?

Karta
...kazdopadne muj hlavni dotaz, kdyby mi vratili penize, doporucite mi koupit novou kartu v te same cene ci o trochu levnejsi plus s mensim doplatkem upgradnout i nejaky dalsi hardware co ted mam?

Monitor
----> rad bych presedlal na 4K, proto kdybyste byli tak hodni a doporuculi mi i nejaky 4K monitor? Ten do castky samozrejme nepocitam, ten vyberu solo.
Aktualne mam Dell U2713HM - neslouzi spatne ale rad bych posunul kvalitu obrazu o neco dal, uvazuji i vice palcu. Ten obraz bych chtel kvalitni a ideal znacku, ktera garantuje bez vadnych pixelu. Dell takovou garanci sice ma ale jen na ty "vysvicene", na ty svitive - bile maj toleranci do urcireho poctu pri urcite uhlopricce(a i po vymene tehdy pri nakupu to muj Dell mel)