Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zamrznutí myši a klávesnice plus nerozpoznání zaplněného dvd v mechanice

Pedro226 (14)|25.8.2015 12:06
Zdravím, byl jsem nějakou dobu pryč a když jsem se vrátil a nainstaloval si do mého PC všechny aktualizace, začala se sekat myš a klávesnice. Vždy po nějaké chvíli se jednoduše zaseknou (zamrznou), přičemž počítač jede dál (jednou jsem například uskutečňoval skype hovor, všechno fungovalo, jen druhá strana musela hovor ukončit a já pak natvrdo počítač restartovat). Někdy po třetím či čtvrtém tvrdém restartu už jede vše v pořádku a s počítčem se dá pracovat. Ale je to náhodně. Tyto problémy začaly po té aktualizaci, která zahrnovala podporu pro W 10 (Váš W 10 už je na cestě, dáme vám vědět, jak bude vše připravené). Když jem zkoušel vrátit se do bodu obnovení před těmito aktualizacemi, vyskočila mi chybová hláška, že se nezdařilo. Jelikož potřebuji na PC dělat různé věci, včera už jsem se naštval a rozhodl se, že udělám reinstall windows (i když jsem prvně chtěl počkat až na W 10). Mám ještě windows na médiu, tudíž jsem ho vložil do mechaniky. Vše se načetlo, ale chtěl jsem udělat instalaci na naformátovaném disku, najel jsem tedy do BIOSu a dal načtení z CD. Jenže od té doby mi PC moje CD vidí jako prázdné a nabízí mi, jestli na něj nechci něco vypálit či použít jak usb disk. Na jiném PC se toto cd bez problému načte. Je to problém, protože většinou mi myš a klávesnice zasekne ještě dříve, než vůbec stihne najet internet (prohlížeč), nebo při prvním pokusu napsat www adresu... Nevíte prosím, kde by mohl být zakopaný pes? Děkuji za pomoc

Windows 7 64bit
StD (1963)|25.8.2015 16:38
Další tvé problemy to nevyřeší, ale co se těch "aktualisací" a zamrzání myší/periferií týče, přečti si toto:

[SPOILER]
http://technet.idnes.cz/problemy-windows-10-0am-/software.aspx?c=A150824_115534_software_kuz
[/SPOILER]