Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: Zaregistrujte se před 4. říjnem pro šanci vyhrát bezplatnou cestu na veletrh BlizzCon®

GIGABYTE (153)|30.9.2015 13:47
Vítězové 1. kola soutěže GIGABYTE Heroes of the Storm

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 25. září 2015 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., přední výrobce základních desek a grafických karet, s hrdostí oznamuje vítěze prvního kola své probíhající soutěže GIGABYTE Heroes of the Storm.

Kromě okamžitých vítězů, kteří získali skiny Kerrigan Hero a Succubus pro Heroes of the Storm™, odchází 10 nových registrovaných uživatelů se svými způsobilými deskami GIGABYTE řady 100 s jednou z těchto položek: základní deskou Z170X-Gaming 3, myší Aivia Krypton nebo headsetem Force H3. Celý
seznam výherců je vystaven na našich stránkách. Gratulujeme
všem!

„GIGABYTE je nadšený z toho, že je letošním oficiálním sponzorem základních desek veletrhu BlizzCon 2015,“ řekl Henry Kao, viceprezident GIGABYTE Motherboard Business Unit. „Milujeme hraní her a budeme i nadále poskytovat nové technologie a funkce pro podporu herní komunity, aby byly zážitky z hraní her ještě příjemnější.“

GIGABYTE by chtěl všem připomenout, že mají stále šanci se připojit ke slosování GIGABYTE Heroes of the Storm o výhru hlavní ceny, která zahrnuje jednu zpáteční letenku do Anaheimu v Kalifornii, aby se zúčastnili veletrhu BlizzCon®2015, ubytování v hotelu na tři noci a jeden exkluzivní BlizzCon® badge. Pospěšte si, na registraci máte čas jen do 4. října, vítěz bude vybrán hned následující den!

Jak se připojit
Chcete-li získat šanci na výhru skvělého hardwaru, herních skinů nebo velké ceny Blizzcon® 2015, musíte si zakoupit vybranou základní desku GIGABYTE řady 100 a zaregistrovat se na stránkách soutěže. Je to tak jednoduché! Všichni účastníci, kteří zaregistrují svou způsobilou základní desku, budou okamžitě informováni, pokud vyhrají skin Kerrigan Hero a Succubus pro Heroes of the Storm™. Zároveň automaticky postoupí do měsíčního slosování o ceny v podobě základních desek, myší a headsetů. Slosování se uskuteční 5. října, 5. listopadu, 7. prosince 2015 a 5. ledna 2016. Vítězové budou oznámeni krátce poté.

Hodně štěstí všem!

Pro více informací o soutěži GIGABYTE Heroes of the Storm navštivte tyto stránky:
http://event.gigabyte.com/HEROES/

Pro více informací o společnosti GIGABYTE navštivte prosím naše webové stránky
mb-news-0925-2.jpg