Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Oprava chyb na disku/Scanning and repairing drive C

MartyDzeksons (48)|3.11.2015 23:24
Dobrý den,dnes jsem dostal modrou smrt a hned po ni co se PC restartoval mi nabelho logo Windows a pod tim Scanning and repairing drive C ... tak jsem si rikal ze to necham projet,ale na 41% procentech se to zastavilo a nehlo se to,tak jsem PC restartoval a podle nejakeho videa jsem mackal mezernik,coz melo tu chybu opravit,ale misto toho tam je jina hlaska :"Probiha oprava chyb na disku.Tato operace muze trvat pres hodinu" ... A nic se neděje ani po fakt velke dobe,nasel jsem na internetu nejaky prikaz ktery by to mel fixnout,ale to bych musel byt ve Windowsech,nevite nekdo jak se dostat do Safe Modu v W8.1 z Biosu? Skousel jsem CTRL+F10 i F8 ,ale nic nejde,jo a mam DUAL UEFI BIOS,u toho UEFI to je pry nejaky jinaci do toho safe modu.Nebo nevite nekdo jak fixnout ten problem?
Gouranga (699)|9.11.2015 19:54
co shift+f8? Nicmene zasekly scan disk jsem videl na disku, co mel plno spatnych sektoru a v podstate bylo po nem. Takze zkusit shift+f8 nebo jeste lepe, pokud jsou na disku nezalohovana data, nainstalovat system na jiny disk, tento pripojit a zalohovat, co to pujde..