reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sestavy, notebooky a PDA: Ktory NTB HP kupit

Salamander (6177)|26.11.2015 21:41
S tim ze jsi nam nerekl co budes na notebooku delat, ani jake jsou tve priority, je opravdu tezke dospet k nejakemu jednoznacnemu nazoru.

Takze kup ten prvni, protoze si myslim ze se hodne divas na filmy a ma vetsi pevny disk. Pokud se pletu tak promin, ale vychazim z toho co jsi tady napsal. (A doufam ze tim chapes ze jsi toho proste napsal malo).
android2 (1)|26.11.2015 21:59
[QUOTE=Salamander;577015]S tim ze jsi nam nerekl co budes na notebooku delat, ani jake jsou tve priority, je opravdu tezke dospet k nejakemu jednoznacnemu nazoru.

Takze kup ten prvni, protoze si myslim ze se hodne divas na filmy a ma vetsi pevny disk. Pokud se pletu tak promin, ale vychazim z toho co jsi tady napsal. (A doufam ze tim chapes ze jsi toho proste napsal malo).[/QUOTE]

Potrebujem na bezne pouzivanie, aj filmy, hry skor nie, ale velkost disku nehra ulohu. Ten prvy ma 8GB RAM a druhy len 4GB a neviem ktory procesor je lepsi. A takisto grafika, prvy ma 1GB a druhy 2 GB. Preto sa neviem rozhodnut.
Salamander (6177)|26.11.2015 22:38
Podivej, pamet se da rozsirit, to neni problem, spis bych asi vzal ten druhy, ma o neco lepsi procesor.
Jen mi chybi udaje o baterii, kolik ma clanku, jakou ma notebook vydrz ?

Pokud to neni na hry, tak ta dedikovana grafika je tam dost zbytecna, osobne preferuji kdyz ma notebook jen tu grafiku v CPU.
1 nebo 2GB je u te grafiky dost bezpredmetny udaj, neni to zrovna limitujici faktor :D

BTW: musi to byt opravdu jeden z tech 2? Urcite by se dala najit jeste nejaka alternativa.