reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): Zvuky jak při načítání mechaniky

Neregistrovaný (0)|4.2.2016 16:09
Tazatel: Monika

Znění dotazu: Chtěla bych se zeptat, zda někdo nevíte, proč při naskočení spořiče obrazovky se začnou z notebooku ozývat zvuky, jak kdybych vložila do mechaniky CD a to se začalo načítat. Při normálním chodu ntb se to neděje, ale jen co obrazovka zčerná (spořič), tak se v různém intervalu tyto zvuky ozývají. Čím by to mohlo být? Podle mě to určitě není dobře a bojím se, aby něco nebylo s diskem. Děkuju za každou odpověď a radu.
Neregistrovaný (0)|4.2.2016 20:22
Promiň, ale očekávám tu fakt nějakou užitečnou radu, tohle mi ten problém moc nevyřeší ;)
Salamander (6177)|4.2.2016 20:36
[QUOTE=Neregistrovaný;578901]Promiň, ale očekávám tu fakt nějakou užitečnou radu, tohle mi ten problém moc nevyřeší ;)[/QUOTE]

Promin, nestihl jsem to smazat ... nejaky dusevne slaby jedinec nam tu sem pise tyhle radobyvtipne prispevky uz nejakou dobu, nechapu co ho na tom tolik bavi (zvlast kdyz je vse stejne smazano)

Zeptal bych se o jaky pocitac se jedna, a pokud mozno nahrat ten zvuk :D
Monika (1)|15.2.2016 14:46
Jde o počítač HP ProBook 4530s. Ten zvuk jsem se snažila nahrát, ale okolní zvuky nahrávku částečně rušily. Každopádně pokud je někdo ochoten si to poslechnout, je to ke stažení zde http://leteckaposta.cz/861855185 Jde asi o 25s nahrávku, kde dané zvuky jsou slyšet cca na 6,11 a 24 vteřině. :)
Asi ta nahrávka moc nepomůže, ale kdyby náhodou... :D
Fox_25 (613)|15.2.2016 16:31
Určitě je to mechanika? Spíš mi to přijde jako zvuk pevného disku který se roztáčí. Možná je něco se schématem napájení, nebo se disk při nečinnosti vypíná a jakmile na něj os začne hrabat tak se zapne. Zkusil bych přes správu napájení zakázat vypnutí disku při nečinnosti, nebo ještě lépe, zkusit odpojit mechaniku.