Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: externí panel k PC

18.2.2016 08:31
nettopejrExistuje něco jako externí ovládací panel k PC? (nevím jak to nazvat)
Jde mi o to, že vymýšlím sestavu PC a chtěl bych mít PC "neviditelně", tzn. zabudované (schované za stolem) .... na stole pak "cosi" co bude nahrazovat ovládací panel=vyp/zap, vstup sluchátek, USB (to můžu vyřešit např. hubem)...
...
18.2.2016 09:11
Fox_25Nevím jestli existuje, ale já bych to udělal. Koupil bych nějakou fešnou skříňku, do ní zabudoval potřebná tlačítka a více žilovým kabelem napíchl na základní desku. Daly by se do toho zamontovat i USB které mají na MB konektor pro čelní panel na skříni, to samé platí i pro audio konektory.
19.2.2016 09:20
VenteroTaky si myslim, ze to pujde jen svepomoci - nejakej ten bastlik. Jde o to na jakou vzdalenost to budes tahat. Asi bych si koupil nebo sehnal ze srotu levnou/starou bednu, z ktere by slo vypreparovat ( treba i s vyriznutim kousku sasi) panylky a ty si pak zabudovat do stolku a pajkou protahnout zili do materske case ci desky zabudovane v supliku ci jak to planujes.

Take by slo na cely ci cast predku casu udelat ve stole vyrez a tu pak pomoci systemu drzaku upevnit ke stolu, tak aby ve vyrezu byly bud ovl. prvky ( trochu v hloubce) nebo cely facing casu - ten by se dal zarovnat ...
19.2.2016 05:10
nettopejrPracovní stůl mám součástí obyváku, takže žádné vrakoviště nepřichází v úvahu. Právě proto, že chci co nejčistší vzhled, chci PC dát za stůl ( v podstatně bude těsně pod deskou- nebude vidět)
Ještě jsem zvažoval nějakou vhodnou skříň (např. Fractal Design Define R4) zavěsit z boku stolu do roviny z deskou, ale neviditelné řešení by se mi líbilo víc.
19.2.2016 09:07
VenteroNěkdy vypadaj ty bedny hodně dobře i ze šrotu. Ale varianta je, jak jsem psal, i koupit novou low-end bednu a z ní to vypreparovat.

A nebo si nakup nějaký materiál na samotný boardík ( třeba elaxovaný hliník, nebo hezký plast - cokoliv se bude líbit tobě) nějaká iso-tlačítka a konektory. Vygoogluj si zapojení, vypreparuj ze staré bedny el. obvod pro front-audio HD a urob si ...

Budeš se s tím sr.t třeba tejden či dva, ale uděláš si to podle představy ...