reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Který MSI notebook je ten pravý pro vás?

MSI CZ/SK (84)|19.2.2016 10:43
MSI nabízí několik řad herních notebooků pro uživatele s rozdílnými potřebami. Ať už hledáte maximální výkon nehledě na velikost, lehké a tenké stroje, na kterých se dá i velmi dobře zahrát nebo ideální stroj s dobrým poměrem cena/výkon, MSI má co nabídnout. Dnes nabízíme celkově 5 řad, a to od nejvyšší GT přes GS, GE, GP po GL.

[ATTACH=CONFIG]31204[/ATTACH]

Každá řada cílí na jinou skupinu hráčů. GT je ideální pro hardcore hráče, nadšence či profíky. GT80S Titan SLI a GT72S Dominator Pro G jsou svou výbavou opravdu nekompromisní. Nejvýkonnější grafiky GTX980 v MXM formátu, úložiště v Super RAID4 (u označení "S") či displej s Nvidia G-Syncem ("G" v označení notebooku).

GS je ideální volbou pro hráče, kteří chtějí maximální výkon a přenositelnost v jednom stroji. Malá tloušťka, nízká hmotnost a reprezentativní vzhled neudělají ostudu ani při schůzkách s manažery a po práci poslouží jako herní mašina.

[ATTACH=CONFIG]31203[/ATTACH]

Prostřední řada naší pyramidy, GE, je navržena pro většinu hráčů, kteří hledají dobrý poměr cena/výkon na nejnovější hry a zároveň nechtějí moc zaostávat za výše postavenými modely. Kovové pláty pro lepší odolnost a vzhled, grafika GTX 950M až GTX 970M a několik MSI exkluzivních funkcí.

Pokud máte omezenější rozpočet, poohlédněte po modelech GP. S dostatečným výkonem pro dnešní hry při mírně snížených detailech si taktéž užijete hraní a zábavu. Nejnižší modelová řada Gl je pak vhodná pro nenáročné hráče, kteří cílí na hry jako Dota 2, HotS, LoL, CS:GO apod.

Pokud se vám nezamlouvá vzhled našich herních modelů, můžete zkusit řadu Prestige, která cílí na střídmější, módně orientované uživatele. PX je výkonnější řada, kde většinu šasi tvoří kov, PE pak levnější s dobrým poměrem cena/výkon.

MSI tak pokrývá celé spektrum herních notebooků a jistě uspokojí vaše potřeby. Z takto široké nabídky si každý hráč vybere.

[ATTACH=CONFIG]31202[/ATTACH]
1.PNG 2.PNG 3.png