Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Razer Lachesis

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Na stránkách Razeru se objevila, myslím si, klásná myška

Podle specifikací nepůjde o ledasjaké ořezávátko, nýbrž o to nej :
    4000dpi Razer Precision 3G Laser™ sensor
    32KB Razer Synapse™ onboard memory
    Nine independently programmable Hyperesponse™ buttons
    1000Hz Ultrapolling / 1ms response time
    On-The-Fly Sensitivity™ adjustment
    Variable true dpi setting adjustments in increments of 125dpi
    Always-On™ mode
    Ultra-large non-slip buttons
    16-bit ultra-wide data path
    60-100 inches per second*
    Ambidextrous design
    Scroll wheel with 24 individual click positions
    Zero-acoustic Ultraslick™ Teflon feet
    Gold-plated USB connector
    Seven-foot, lightweight, non-tangle cord
    Approximate size: 129mm (length) x 71mm (width) x 40mm (height)

http://www.razerzone.com/index.php?m...products_id=72
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Ty jo a a já si nedávno koupil deathaddera Nevadí, tuhle si koupím taky Slinty,slint ! Dobrá myš se neztratí nikdy !

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Tak mám tuhle myš čtrnáct dní - a zjistil jsme jednu - poněkud podstatnou vadu (doporučuju projít fórum razer blueprints) myš - respektive její senzor - snímá - a teď prosím nepropukněte v smích-vibrace když píši na klávesnici... Prostě ten senzor tak trochu (dle razance psaní) poskakuje. Ve hrách (testováno více než intenzivně na CoD4:MW a BF-2 jsem nezaznamenal žádný vážnější problém (tvrdilo se že může ustřelovat - to se mi stalo jen pokud jsem omylem stisknul tlačítko pro volbu profilu.) ovšem to hopsání kurzoru při psaní mě štve. Podle reakcí na tom fóru je možné že myš snímá i osu Z. Neptejte se mě jak já tomu prd rozumím ale je to prostě ostuda. Pak je tam ještě jedna věc která mě trochu zklamala - na myši je devět tlačítek, ovšem ve hrách jdou podle všeho nastavit jen tři ! a to boční a kolečko přičemž na těch bočních musí být přiřazena fuknce windows butto- jinak nereagují. Chybí taky možnost jedním klikem nastavit myš pro levou ruku (proč proboha ?-krait to měl.)Co do úchopu je tato myš méně pohodlná nežli Deathadder, ocenil jsem přesnější kolečko, boční tlačítka jsou potažena stejnou hmotou (guma?)jako samotná myška a mají znatelnější stisk (jdou o něco víc ztuha). Myš oproti mému DA netrpí tím že by hřála zespodu, příliš citlivý (hopsající) senzor to však vynahrazuje. Přiznám se že jsem na rozpacích - nemůžu jednoznačně říci jestli je to dobrá nebo špatná myš. Je to rozhodně (co se rozlišení senzoru týče) unikátní myš. Ovšem - a to je ten červík pochyb není DeathAdder (mám doma) nebo G9(nemám doma) lepší ? Je však fakt že jsem nezjišťoval jestli G9 hopsá senzor nebo ne, DA nehopsá při psaní na klávesnici určitě. (Musíte pořádně mlátit do stolu aby se pohnul.)70%

Obyvatel SHW Avatar uživatele Deexer
    Registrace
    Apr 2008

No ja ti nevim......................

Podle mě když už razer tak : http://www.alza.cz/herni-mys-razer-b...ion-d85819.htm

Tudle unikatní, které se udělalo jen 10 000KS. Halvně luxuxní to balení viz link

Občasný diskutér Avatar uživatele MichalU
    Registrace
    Apr 2008

Takze...otvaram temu. Je tu dalsi zaujemca o tuto mysku. Chcem sa spytat ci tu niekto okrem PersonalComputera nema s nou skusenosti. Ma uplne vsetko co chcem a cena mi nevadi takze chcem radu ci sa mi to oplati a ci je naozaj taka genialna ako si myslim. Moje poziadavky su: viac tlacitiek (5<) - 9 je super, presnost pri hrani fps hier, tvar a ergonomia (z podhladu na nu z roznych uhlov si myslim ze je to super tvar a bude mi vyhovovat - este si ju chcem chytit niekde aspon cez obal) a DPI urcite nepotrebujem 4000 ale tie ostatne vlastnosti spolu na inej myske nie su takze preto ju berem, cize 1. otazka: oplati sa ? a 2. otazka: co je lepsie Laser alebo Optika (napr. Lachesis vs. DeathAdder cisto podla senzoru) ?

Starousedlík SHW Avatar uživatele flanker
    Registrace
    May 2006

whau, to je drsna myska , Boomslang 2007

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

zdravim hosi jsem tu novy. a protoze vlasnim tuto mysku a shodou okolnosti se mi ted porouchala citim jako povinost to sdelit budoucim majitelum. takze prozacatek mys me perfektne sedi do ruky mam spis mensi ruku.perfektne klouze po podlozce ja vlastnim Razer Mantis. ty spekulace o tom ze mys si poskakuje pri otresech je pravda anekdy udela i takovou haluz ze pri hrani kdyz prizvedavam mys z podlozky tak kurzor se posune dolu. to je velice neprijemne. ale dobra zprava je ta ze to dle meho nazoru spravil nebo alespon mirne zlepsi nahrani noveho firmware do mysky. no a ted k tomu nejhorsimu vcera mi prestalo fungovat scrolovaci kolecko nejde ani nahoru ani dolu jen tlacitko funguje. takze to vypada na prvi reklamaci. Ale mys jsem si prez tyto neduhy zamiloval a jinou nechci. ve hrach je to velmi znat kdyz uz se s myskou zzijete bude z vas skiler.) takze vsem doporucuji!!!

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

Tak jsem další majitel. Myš hopsá při otřesech, ale co taky chceš s takovým senzorem

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2009

neda mi nieco nepoznamenat -> Razer boomslang, alza.cz = 3545 KC. Ta ista mys z tej istej edicie, progamingshop.sk = 1958 SK Keby stoji posotvne 1000SK tak sa to oplati A k tej myske... tiez ju zvazujem ako jednu z moznosti a tie otrasy sa mi nepozdavaju a aj to, ze sa len tak pokazi koliecko... Ale to moze byt aj chyba konkretneho exemplaru...

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Tenhle thread jsem nějak přehlídl.Tak dodatečně dopisuju,že jsem od vánoc taky majitelem Razer Lachesis a naprostá spokojenost

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

Osobně na tom Boomslangu nevidím nic (kromě ceny) nic extra. Vypadá docela obyčejně. Asi prostě jen další tahák na peníze. Otřesy máš snad u každé myši téhle kategorie. Bydlošova G5tka se taky klepe když víc mlátí do klávesnice. Prostě citlivej senzor, nevím proč by to mělo být mínus

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Zdar lidi koupil jsem si Razer Lachesis a jsem překvapen jak divně mě padne do ruky hlavně při hraní když potřebuji udělat rychlý pohyb tak navím jak ji pořádně popadnout prostě vůbec nechápu kam si mám dát prsteníček a malíček možná jde jen o zvyk tak to je první věc a druhá jakou pořídit podložku? Na té mé staré se zadrhává.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od xxviktor Zobrazit příspěvek
    Osobně na tom Boomslangu nevidím nic (kromě ceny) nic extra. Vypadá docela obyčejně. Asi prostě jen další tahák na peníze.
    Pise se rok 1999 a vychazi prvni Boomslang - Richmond jej ziskava o rok pozdeji za tezce vydrene penize... Z trunu jej sesadila az prvni optika od MS

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

sixx: Holt si máš myš kupovat podle toho, jak ti padne do ruky a ne podle toho, že je cool. Budeš si muset zvyknout.

Richmond:Šmarja, to se muselo držet jak klacek ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od xxviktor Zobrazit příspěvek
    sixx: Holt si máš myš kupovat podle toho, jak ti padne do ruky a ne podle toho, že je cool. Budeš si muset zvyknout.

Richmond:Šmarja, to se muselo držet jak klacek ne?
    Máš holt recht ,ale v kterým E-SHOPU si můžu myš vyskoušet to teda netuším a abych lítal po městě po elektroworldech kde určitě nemaj takový výběr tak na to nemám rozhodně čas.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Klávesnice: Razer Lycosa - nejde klávesa+Razer Boomslang-nejde kolečko
    Od ShaiMagal v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 02-08-2012, 01:18
  2. Myši: Taka otazka na Razer Lachesis...
    Od MichalU v sekci Periferie
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 06-07-2009, 01:17
  3. Myši: Razer DeathAdder
    Od first.indian v sekci Periferie
    Reakcí: 82
    Poslední příspěvek: 26-01-2009, 17:12
  4. Myši: Razer
    Od mysakmysak v sekci Periferie
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 14-12-2007, 09:32