Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

BSOD

croccifixios (4)|3.4.2016 13:53
Zdravím,

od včerejška se potýkám s problémem modré smrti. Neinstaloval jsem žádné nové ovladače ani neměnil hw a z ničeho nic mi naskočila bsod. Dnes opět, v obou dvou případech jsem měl spuštěnou hru world of tanks a chrome.

Tady přikládám odkaz na dvě minidump files: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

sestava: assrock z77 extreme4
intel i5 3570
8GB ram 1600
zotac gtx 970
1TB seagate barracuda
windows 7 enterprise

Budu rád za každou pomoc.
croccifixios (4)|3.4.2016 17:07
Takže přikládám další minidump protože se mi opět objevila další bsod... [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Rendl2 (501)|3.4.2016 20:28
Tak na to si počkám, jestli bude někdo od tý lásky luštit minidump:). V mezičase bys mohl zkontrolovat teploty, disk a ramky:).
62kokos (156)|3.4.2016 20:31
Překlad ---Pravděpodobně způsobený u: NNSSTRM.SYS ( NNSSTRM+36DE0 ) Nepoužíváš panda antivirus,pokud ano tady jsem našel jedno z řešeních----
Co je nnsstrm.sys?
nnsstrm.sys je součástí Nano Network Security a vyvinutý Panda Security.

jgf píše
Toto je platný Panda AV souboru, ale tam je určitě problém s Panda právě teď, vázané k tomuto souboru (běh WhoCrashed ověřeno toto). Měl jsem čtyři BSODs v minulém týdnu (první tento systém má za čtyři roky). Kapela pomoci je v současné době na adresu:
. Otevřete Panda Antivirus
Přejděte do Nastavení> Process Monitor.
Vypnout "monitorovat URL přístupná každý proces". K dispozici je oprava hotfix v místě Panda, která údajně řeší tento problém, ale protože byl vyslán měsíce před jsem skeptický.
# 11.05.2015, 01:01
croccifixios (4)|3.4.2016 21:22
Díky za odpověď. Pandu používám už rok a nebyl problém, každopádně jsem to monitorování dle rady vypnul. Jinak ramky sem testoval a prošly, teploty v normálu, disk jsem ještě nezkoušel. Jinak jsem po čerstvym formátu, takže to teď všechno pomalu instaluju a testovat v zátěžích budu zítra.
Ventero (1280)|5.4.2016 19:00
Huste Kokos ...
croccifixios (4)|5.4.2016 19:48
Zatím to šlape, tak snad to bude v pohodě
Rendl2 (501)|5.4.2016 19:50
Tak to bude palec nahoru 62kokos