Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: Řady Thunderbolt™ 3 certifikovaných zařízení od GIGABYTE se rozšiřují o 4 nové minipočítače BRIX

GIGABYTE (153)|19.4.2016 10:48
Minimalistické počítače BRIX nyní nabídnou více výkonu než kdy dříve, a to díky procesorům Intel® Core™ šesté generace a rozhraní Thunderbolt™ 3
14.4.2016

[ATTACH=CONFIG]31330[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]31331[/ATTACH]

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 14. dubna 2016 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd, přední výrobce základních desek a grafických karet, s potěšením ohlašuje příchod čtyř nových modelů, které se připojují na rozsáhlý seznam zařízení od GIGABYTE s certifikací Intel® Thunderbolt™ 3: modely BRIX GB-BSi5T-6200, GB-BSi5HT-6200, GB-BSi7T-6500 a GB-BSi7HT-6500.

Díky nejnovějším procesorům Intel® Core™ 6. generace a nyní i oficiální podpoře nejrychlejšího rozhraní na světě – Thunderbolt 3 přes port USB typ C™ vytváří tyto nové modely vlastní kategorii výkonných kompaktních špičkových počítačů.

Nová definice stolního počítače
Inženýři společnosti GIGABYTE ve snaze změnit podstatu toho, jak vypadá počítač, vyvinuli ultrakompaktní minipočítač s povrchem připomínajícím kartáčovaný hliník. BRIX, který oplývá naprostou jednoduchostí, je ideální volbou pro širokou škálu počítačových aplikací ať už doma nebo v kanceláři. Díky komplexnímu výběru procesorů pokrývajícímu celé výkonnostní spektrum stanovuje BRIX nový standard miniaturizace stolního počítače, který umožňuje vytvořit dokonalý HTPC/multimediální hub, počítač pro rodinu s mimořádně nízkou spotřebou, kancelářský počítač nebo jednotku digitálního zobrazovače.

[ATTACH=CONFIG]31333[/ATTACH]

Řadič Intel® Thunderbolt™ 3 otevírá svět nových možností
Nové rozhraní Thunderbolt™ 3, které je k dispozici přes konektor USB typ C na zadním panelu modelů GIGABYTE BRIX T, přináší bezprecedentní šířku pásma až 40 Gb/s přes jediný kabel - to je dvakrát více než u předchozí generace Thunderbolt! Tento neuvěřitelný nárůst šířky pásma je také doprovázen podporou různých protokolů, jako je DisplayPort 1.2, který je schopen obsloužit displej s rozlišením 4K při 60 FPS, nebo USB 3.1, také zpětně kompatibilní s USB 3.0 a USB 2.0, což otvírá svět nových možností. Navíc má Thunderbolt 3 schopnost řetězit až 6 zařízení, což vám umožní udělat si pořádek na pracovním stole a propojit vše jediným kabelem.

[ATTACH=CONFIG]31332[/ATTACH]

Oboustranný konektor USB typ C™ s rozhraním USB 3.1
GIGABYTE představuje na svých minipočítačích BRIX ultrarychlé 32Gb/s rozhraní USB 3.1 Gen. 3 přes nový reverzibilní port USB typ C™. Zajišťuje jej USB 3.1 řadič Intel® využívající 4 linky PCIe 3.0. GIGABYTE BRIX s portem USB typ C tak poskytne nekompromisní šířku pásma k dosažení hranic protokolu USB 3.1 a provádění zálohování či přenosu souborů tak rychle, jak je to jen možné.

[ATTACH=CONFIG]31334[/ATTACH]

Podpora zobrazení na více monitorech
BRIX nabízí bez nutnosti pořizování další grafické karty podporu zobrazení na více monitorech současně pomocí portů MiniDP a HDMI 2.0. Díky rozhraní Thunderbolt 3 můžete případně konfigurovat nastavení vícero displejů z portu MiniDP na konektoru USB typ C. BRIX nabízí celou řadu konfigurací, které z něj činí ideální volbu po stavbu počítače s vysokou produktivitou do profesionálního i domácího prostředí. Mezi další možnosti využití patří průmyslové a komerční aplikace s více displeji.

[ATTACH=CONFIG]31335[/ATTACH]

Bohaté možnosti připojení
The BRIX is truly a one of a kind, versatile and flexible PC. Despite its compact footprint and slim profile, the BRIX offers plenty of connectivity with four USB 3.0 ports, one USB Type-C port (USB3.1 and Thunderbolt 3), one SD card slot, an HDMI 2.0, a Mini-DP (DisplayPort 1.2), gigabit LAN as well as headset and microphone jacks. Additionally with its bundled VESA bracket, it offers a simple and elegant way to turn any VESA compliant display or TV into a full-featured PC or digital signage unit.

Více informací o rozhraní Thunderbolt™ 3:
https://thunderbolttechnology.net/

Více informací o modelu GB-BSi7T-6500
Více informací o modelu GB-BSi7HT-6500
Více informací o modelu GB-BSi5T-6200
Více informací o modelu GB-BSi5HT-6200
Více o společnosti GIGABYTE
brix-news-0414-6.jpg brix-news-0414-5.jpg brix-news-0414-3.jpg brix-news-0414-1.jpg brix-news-0414-2.jpg brix-news-0414-4.jpg