Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Neznámá složka

Nováček
    Registrace
    May 2014

Řeším problém. Co je složka "snapshots" v kořenovém adresáři jednotky? Ví o tom někdo něco? Obsahuje 2 soubory s příponou .dat. Při pokusu o odstranění vypíše, že soubory odstranit nelze, protože jsou spuštěny v programu "System". Prolezl jsem celý internet a nikde nic...

Pokud by někdo chtěl pomoct, upřesním víc. Ještě podotknu, že když složku smažu (spustím WIN v nouzáku nebo nabootuju z druhého disku), složka se po několika sekundách opětovně vytvoří a je znatelné, že to, co s tím souvisí zaměstnává procesor.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Mar 2009

Nováček
    Registrace
    May 2014

Pro ty méně chápající. Jedná se o jiný počítač a OS W7.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Nepouzivas nahodou vmware nebo virtualbox?

Stinovou kopii svazku povolenou nemas?

Nováček
    Registrace
    May 2014

Nic z toho. Nedávno čistě nainstalovaný. Dle mého názoru je to nějaký virus. Alespoň se to tak chová.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Peta545 Zobrazit příspěvek
    Nic z toho. Nedávno čistě nainstalovaný. Dle mého názoru je to nějaký virus. Alespoň se to tak chová.
    Tak to musis vedet nejlip sam jestli je nejaka moznost ze se ti tam dostala nejaka havet ... ale jestli mas AV, tak me to neprijde moc pravdepodobne.

Ale pro klid duse to PC muzes projet Hijackthis, Malwarebytes a ESET online scannerem.

Nováček
    Registrace
    May 2014

Ano, dostala. Zaviroval jsem si poprvní v životě svůj počítač. Mám Avast odjakživa, upozornil mě, po restartu skenoval celý PC, ale trvalo to dlouho, tak jsem ho zastavil s tím, že naformátuju primární (systémový) disk a příjde nová instalace. Bohužel ta složka se nachází na mém druhém (fyzickém) - datovém disku, kde jsou obsaženy spouštěcí soubory (ač tomu sám nerozumím proč). Našlo to pár virů na datovém, opraveno. Spustil jsem PC tak, že jsem nabootoval z původního HDD a nechal zbylé dva otestovat. Žádné viry. "Malwarebytes" jsem zkoušel taky. Něco našel, opravil jsem, ale tento problém přetrvává.

Podobná témata

1. Neznámá síť - Omezeno
    Od MartyDzeksons v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-02-2016, 12:33
  2. Neznama chyba...
    Od mike033 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 23-04-2012, 13:17
  3. GeForce: Neznámá grafická karta
    Od zox v sekci Grafické karty