Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: Základní desky GIGABYTE Ultra Gaming: Nová definice herního zážitku

GIGABYTE (153)|24.6.2016 19:45
Dostanou z platforem Intel® X99 a Z170 maximum
31.5.2016

[ATTACH=CONFIG]31458[/ATTACH]

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 31. května 2016 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd, přední výrobce základních desek a grafických karet, s potěšením přináší hráčům a nadšencům dokonalá řešení pro hraní her, a to novou řadu Ultra Gaming jak pro platformu Intel X99, tak i pro Z170.

„Počítač je jedinou platformou, která má dostatek výkonu na to, aby hráčům nabídla správnou podporu pro virtuální realitu (VR) a 4K,“ řekl Henry Kao, viceprezident společnosti GIGABYTE Motherboard Business Unit. „Řada základních desek GIGABYTE Ultra Gaming přináší technologie, jako je značné zvýšení přenosových rychlostí pro hráče, kteří si chtějí vychutnat obraz v rozlišení Ultra HD.“

U základních desek GIGABYTE Ultra Gaming mají hráči na výběr mezi platformou X99 pro nadšence a výkonnou Z170. Obě verze základních desek Ultra Gaming nabízí oceňované funkce od GIGABYTE, které jdou nad rámec očekávání hráčů.

[ATTACH=CONFIG]31459[/ATTACH]

X99 Ultra Gaming: Výkon, na který se můžete spolehnout
Základní deska X99-Ultra Gaming přináší to nejlepší z čipsetu Intel X99 a je připravena poskytnout špičkový výkon pro ty nejnovější a nejnáročnější hry na trhu, stejně jako nový a vzrušující svět virtuální reality a hraní her v rozlišení 4K. S prvním 10jádrovým procesorem od Intelu určeným pro nadšence je základní deska X99-Ultra Gaming připravena splnit vše, co budou hráči požadovat.

Z170X-Ultra Gaming: Výkon nové generace
Základní deska GIGABYTE Z170X-Ultra Gaming umožňuje uživatelům získat zprocesorů Intel
Core 6. generace maximum, které překročí jejich očekávání. GIGABYTE osadil
základní desku Z170 Ultra Gaming konektory U.2 a vybavil pokročilou podporou více
grafických karet, aby splnil požadavky i těch nejnáročnějších hráčů.

Plně volitelné ovládání LED
Hráčům čím dál více záleží na vzhledu jejich herního počítače, proto pro ně bude snadnou volbou právě GIGABYTE skonektory pro připojení LED pásků třetích stran. Tyto headery naleznete na základních deskách X99 i Z170X-Ultra Gaming a uživatelé je mohou plně ovládat stejně jako vestavěné LED na desce pomocí aplikace GIGABYTE Ambient LED. Uživatelé mohou nejen ovládat barvu LED, ale také způsob osvětlení, jako je režim beat, který mění osvětlení podle vaší hudby nebo režim impulz, při kterém světlo pulzuje mezi zapnutím a vypnutím pro napodobení tlukotu srdce popř. rytmu vaší hudby.

[ATTACH=CONFIG]31460[/ATTACH]

Podpora U.2 na desce
Konektor U.2 patří mezi novou generaci konektorů pro připojení datových úložišť, který uživatelům poskytuje až čtyři linky PCI Express 3.0 a vyšší datovou propustnost. Hry spodporou VR nebo 4K vyžadují velké množství dat, které musí být převedeno rychle, aby si mohl hráč vychutnat bezproblémové hraní svysokým počtem snímků za sekundu. Díky podpoře nejnovějších SSD od společnosti Intel®, jako je řada NVMe SSD 750, jsou základní desky GIGABYTE Ultra Gaming nejlepší volbou všech hráčů, kteří potřebují maximální propustnost dat.

[ATTACH=CONFIG]31461[/ATTACH]

Udrží počítač studený díky hybridním headerům pro ventilátory
Procesor a grafická karta počítače mohou generovat velké množství tepla a často tak musí
hráči i nadšenci do počítače dokoupit další ventilátory a vodní chlazení, aby i
při velké zátěži zůstal jejich počítač studený. Díky hybridním headerům pro
ventilátory mohou uživatelé bez problémů připojit své ventilátory a čerpadla
pro vodní chlazení do své základní desky GIGABYTE.

[ATTACH=CONFIG]31462[/ATTACH]

Základní desky GIGABYTE Ultra Gaming byly k vidění během veletrhu Computex na stánku GIGABYTE #D0002 v hale Taipei World Trade Center od 31. května do 4 června.

Více informací o základních deskách GIGABYTE Ultra Gaming:
GA-X99-Ultra Gaming | GA-Z170X-Ultra Gaming

Více informací o společnosti GIGABYTE
mb-news-0531-6.jpg mb-news-0531-5.jpg mb-news-0531-4.jpg mb-news-0531-2-2.jpg mb-news-0531-1.jpg