Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

TZ: GIGABYTE představil nové základní desky Designare řady X99 a 100

GIGABYTE (153)|24.6.2016 19:51
Navrženy s nejnovějšími technologiemi, aby se z vás mohl stát designér.
01.6.2016

[ATTACH=CONFIG]31463[/ATTACH]

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 3. června 2016 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., přední výrobce základních desek a grafických karet dnes s hrdostí představil své nové základní desky X99-Designare EX a Z170X-Designare postavené na čipsetech Intel® X99 a Z170 s podporou procesorů 5. generace Intel Core, respektive i nejnovější 6. generace Intel Core. Základní desky Designare jsou určeny pro designéry, kterým mají pomoci proměnit jejich projekty v realitu. Nabízejí směs nejnovějších technologií, které zajišťují, že nebudou kreativitě kladeny žádné překážky.

Dnešní tvůrci obsahu vyžadují jemně vyladěné počítače, které mohou produkovat výsledky rychle a efektivně. Společnost GIGABYTE proto přišla se základními deskami Designare, které vyhoví potřebám těchto tvůrců správnou směsicí funkcí. Díky podpoře pamětí DDR4, lepší kompatibilitě s NVMe SSD Intel 750, stejně jako podpoře USB 3.1 přes USB typ C™, jsou nové základní desky Designare ideální volbou pro vysoce výkonné počítače, které budou vyhovovat potřebám dnešních digitálních umělců a inženýrů.

„Jsme si vědomi toho, že 3D modeláři, inženýři a tvůrci obsahu vyžadují nejmodernější technologie, které musí dostat do rukou, aby pomohli vytvořit lepší svět," uvedl Henry Kao, viceprezident společnosti GIGABYTE Motherboard Business Unit. „U základních desek X99-Designare EX a Z170X-Designare jsme dali dohromady kombinaci inovativních funkcí, což přineslo produkty, které skutečně umožní proměnit tvůrčí mysli projekty v realitu."

[ATTACH=CONFIG]31464[/ATTACH]

GIGABYTE X99-Designare EX
Díky podpoře 10jádrového procesoru od Intelu je jasné, že to X99-Designare EX myslí vážně. Tato základní deska Designare je díky novému vzhledu, podpoře 2,5" NVMe SSD Intel 750, duální LAN Intel a nejlepší multigrafické podpoře 3-way SLI/CrossFire významným přínosem pro každého, kdo chce skutečně to nejlepší. Osm XMP slotů pro paměti je rozhodujících pro vytěžení maxima z vaší sestavy. Základní deska GIGABYTE X99 Designare dokáže pracovat s XMP u paměťových modulů G.Skill F4-3600C15Q2-64GTZKB při taktu 3 600 MHz. Díky této schopnosti nemusíte být profesionálními přetaktovávači, abyste získali ze své desky X99-Designare EX co nejvíce výkonu.

[ATTACH=CONFIG]31465[/ATTACH]

GIGABYTE Z170X-Designare
With the Z170 series at its peak, GIGABYTE releases a new motherboard that answers the needs of today’s content creators. The Z170X-Designare includes support for Power Delivery 2.0 which supports 100W of power via its Intel powered USB Type-C™ port. By incorporating dual Intel LANs with cFosSpeed software users can leverage high-speed internet access to stay up-to-date and ready to tackle the most challenging tasks.

[ATTACH=CONFIG]31466[/ATTACH]

Plná kompatibilita s NVMe
Základní desky GIGABYTE X170X-Designare a X99-Designare EX nabízí z hlediska úložišť tu nejlepší kompatibilitu, což uvítají všichni uživatelé, kteří vyžadují vysokou kapacitu a usilují o co nejvyšší výkon. Díky osazenému portu U.2, podpoře redukcí z M.2 na U.2 a kompatibilitě PCIe disků nabízí GIGABYTE tři různé způsoby, jak těžit z vysokého výkonu, který nabízí NVMe SSD Intel 750. Jedinečné rozvržení základní desky Z170X-Designare navíc umožňuje osazení až třemi NVMe SSD Intel 750, které lze zkombinovat do režimu RAID 0 pro dosažení rekordní rychlosti až 3,6 GB/s (sekvenční čtení), což dělá z GIGABYTE jasnou volbu pro skutečně nekompromisní počítač.

[ATTACH=CONFIG]31467[/ATTACH]

Nejlepší multigrafické řešení 3-Way SLI™/ CrossFire™
Multigrafické konfigurace nabídnou inženýrům a digitálním umělcům, kteří provozují graficky náročné vyšší grafický výkon. Navíc strávili technici GIGABYTE čas na výzkumu a vývoji PCIe slotu X99-Designare EX, aby zajistili, že vzdálenost mezi grafickými kartami umožní maximální průtok vzduchu, a nedojde tak k přehřátí, které může způsobit přiškrcení grafického výkonu.

[ATTACH=CONFIG]31468[/ATTACH]

Duální gigabitová LAN Intel® LAN se softwarem cFosSpeed
Duální gigabitová LAN Intel® se může pochlubit aplikací cFosSpeed a pokročilými technologiemi, které pomáhají snižovat latence sítě, udržovat nízké doby odezvy v přeplněných prostředích LAN sítí a optimalizovat LAN pro zvýšení výkonu sítě pro specifické aplikace. Duální LAN má značný potenciál ve velkých kancelářích, kde mohou být data k dispozici pouze na centrální síti, nebo dokonce v malých a domácích kancelářích (SOHO), kde je rychlost přístupu k datům rozhodující a zálohy běží nepřetržitě. Návrhářům umožňuje duální LAN sdílení jejich zdrojů na síťovém disku, a zároveň připojení ke vzdálenému serveru, kam mohou nahrávat a ukládat své projekty a soubory.

[ATTACH=CONFIG]31469[/ATTACH]

Obnovené modré schéma a osvětlení Ambient Surround LED
U příležitosti oslav 30. výročí od svého založení, obnovuje společnost GIGABYTE kultovní modré barevné schéma, pro které se společnost stala proslulou, a to na svých vlajkových deskách Z170-Designare a vlajkové X99-Designare EX. Navíc jsou tyto desky vybaveny headery při připojení LED pásků, aby mohl uživatel rozsvítit svou skříň ve stejné barvě, v jaké svítí základní deska. Aplikace GIGABYTE Ambient LED vám umožní ovládat režimy a barvy dvou LED pásků i vestavěného LED osvětlení, což vám dá možnost ukázat svůj silný stroj ve velkém stylu.

[ATTACH=CONFIG]31470[/ATTACH]

Více informací o základní desce GIGABYTE X99-Designare EX

Více informací o základní desce GIGABYTE Z170X-Designare

Více informací o společnosti GIGABYTE
mb-news-0603a-8.jpg mb-news-0603a-7.jpg mb-news-0603a-6.jpg mb-news-0603a-5.jpg mb-news-0603a-4.jpg mb-news-0603a-3.jpg mb-news-0603a-2.jpg mb-news-0603a-1.jpg