reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

Téma: TZ: GIGABYTE na veletrhu Computex 2016 hostil nejznámější case moddery na světě

GIGABYTE (153)|24.6.2016 19:58
Vlastní GIGABYTE Lego® casemod sestava byla k vidění na veletrhu Computex
17.6.2016

[ATTACH=CONFIG]31472[/ATTACH]

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 17. července 2016 – Společnost GIGABYTE TECHNOLOGY Co. Ltd., přední výrobce základních desek a grafických karet, měla tu čest hostit několik nejlepších case modderů na světě včetně jednoho projektu vytvořeného zaměstnanci společnosti GIGABYTE, a to ve svém apartmá v Taipei 101 během Computexu 2016, který se konal na začátku června 2016.

V minulých letech rostl case modding na popularitě. Přestože jde o oblast, kterou se zabývají jen skalní nadšenci, v současnosti mnoho case modderů své výtvory prodává, což umožňuje každému uživateli mít svou vlastní upravenou skříň. To uživatelům umožňuje vložit další kus osobnosti do svého počítače, což by zkrátka u klasické skříně od běžného výrobce nebylo možné. Tito moddeři se snaží udělat počítač elegantnějším přidáním dalších komponent, jako jsou senzory, pohyblivé součásti a motory, takže část nebo i celá modifikovaná sestava má schopnost pohybovat se, podobně jako model od case moddera Suchao Prowphonga, který byl u GIGABYTE také k vidění.

[ATTACH=CONFIG]31473[/ATTACH]

Přestože bylo u GIGABYTE na Computexu 2016 k vidění mnoho inovativních a kreativních case modů, vrcholem byl bezpochyby vlastní casemod GIGABYTE od Benny Shieh a Janus Yeh s tématikou krotitelů duchů.

[ATTACH=CONFIG]31474[/ATTACH]

Tento casemod byl postaven s pomocí sady Lego® Ghostbuster Požární sál s tím, že zní po zásahu tým z GIGABYTE nezůstal kámen na kameni. Tým se soustředil na detaily, jako je rozvod elektřiny do všech lamp a továrních světel vevnitř i zvenčí skříně a vybavil každou lampu LED diodou a natřel některé do žlutého odstínu. Pro demonstraci své kreativity namontovali a připevnili moddeři GIGABYTE desku a všechny ostatní komponenty výhradně za použití samotných Lego bloků, aby také ukázali uživatelům, že mohou využít všechny díly a bloky, které Lego® má.

„Mít všechny tyto casemody k vidění v GIGABYTE apartmá v Taipei 101 je pro GIGABYTE extrémně vzrušující. Vážíme si našich produktů jako mistrovských děl a nyní můžeme ukázat, že nejsme jediní, kdo v ně věří,“ řekl Henry Kao, viceprezident GIGABYTE Motherboard Business Unit. „Mnoho umělců začlenilo do svých uměleckých děl naše základní desky, které jsou tak součástí mistrovských děl, která uvidí celý svět.“

Aby probudila zájem a povzbudila komunitu case modderů, natočila společnost GIGABYTE názorné video, stejně jako pohled do zákulisí, abyste se mohli podívat, jak byl tento casemod vyroben. Toto video je k dispozici všem na YouTube kanálu GIGABYTE věnovanému základním deskám a minipočítačům BRIX.

Každoročně zve společnost GIGABYTE ty nejlepší case moddery, aby ukázali svou práci vGIGABYTE apartmá. Příští rok byste to mohli být vy! Máte-li zájem, pošlete sadu fotografií a krátký popis vašeho návrhu lokálnímu zastoupení společnosti GIGABYTE.

YouTube「Základní desky GIGABYTE a minipočítače BRIX」Kanál:
https://www.youtube.com/channel/UC0IeD5HHSNdk4BYajftGwGA

Více informací o základních deskách GIGABYTE